Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bülteni nereden görebilirim servisin kayıtlarında vardır herhalde değişip değişmediği bi sorayım bunu başka nelerin değişmesi gerektiği bültendemi yazar

Aynı uygulamadan değişenleri görebilirsiniz.Servis tarihçesi kısmında servis kayıtları görülebiliyor."Somun" ve "Tespit vidası" yazması lazım değişmiş ise.

Emrenova

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baktım birçok şey yazıyor ama vida gibi bişey yazmıyor burdan bişey çıkarmı acaba

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hiçbir yerde yazmıyorsa bu işlem garanti/bülten kapsamında uygulanmamıştır.Tekerlekleri tam sağa ve sola çevirip iç taraflarında aşınma var mı kontrol edin.Değişmedi ise muhtemelen lastik tellerine kadar aşınmıştır.

haydar61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
befe,google play de port renault da çok uygulama var,hangisini kullanalım.

Son düzenleme:

haydar61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim,hallettim….port Renault değil de Renault port yazılınca oldu.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım akü sorunu ile servise başvurdum 07.2017 çıkışlı aynı zamanda başka şikayetlerimde vardı istinye maisde yapıldı .
Akü garantiden değişti
cam tavandan ses geliyorsu ses sorununu şimdilik halledilmiş gibi gördüm garanti
sağa çekme sorunu vardı bunun için parça değişimi yapmışlar garanti
bir anahtar pil uyarısı veriyorsu 2.5 tl alındı yetkili servis için gayet uygun fiyat
radyo kayması güncelleme gelmedi gelen sorunlu diye hic bakılmadı beklemede zeten alıştık :D

normalde bu işlemler toplamı 3800/4000 bin tl tutuyordu garantili araçım olduğundan ve kendileride hic bir sorun çıkarmadan toplam 2.5 tl fatura çıktı :) buradanda teşekkür ederim istinye maise ellerine sağlık

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Aracım akü sorunu ile servise başvurdum 07.2017 çıkışlı aynı zamanda başka şikayetlerimde vardı istinye maisde yapıldı .
Akü garantiden değişti
cam tavandan ses geliyorsu ses sorununu şimdilik halledilmiş gibi gördüm garanti
sağa çekme sorunu vardı bunun için parça değişimi yapmışlar garanti
bir anahtar pil uyarısı veriyorsu 2.5 tl alındı yetkili servis için gayet uygun fiyat
radyo kayması güncelleme gelmedi gelen sorunlu diye hic bakılmadı beklemede zeten alıştık :D

normalde bu işlemler toplamı 3800/4000 bin tl tutuyordu garantili araçım olduğundan ve kendileride hic bir sorun çıkarmadan toplam 2.5 tl fatura çıktı :) buradanda teşekkür ederim istinye maise ellerine sağlık

Hayırlı olsun.Aküde nasıl bir sıkıntı vardı?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben de haftaya randevumda aküyü değiştirme talebinde bulunacağım.

Son düzenleme:

orto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste pil daha ucuzmuş. Ben marketten 5 liraya alıp (cr2032) iki kumanda da değiştirmiştim.