Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 613141516
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 156 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

Teşekkür / Beğen

Bende de 2 ay önce start stop arızası verince garantiden akü değişti. 2 yıl olmadan akü değişmesine tatmin edici bir cevap alamadım.

cnv_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Befe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de haftaya randevumda aküyü değiştirme talebinde bulunacağım.
    benim arac ikikez kapı önünde çalışmadı birinde akü takviyesi yaptım normal sandım diğerinde yol yardım çağırdım sorun tespit edilemesiğinden tam dolum yapılması için servise gitmem gerektiğini söyledi ve bu yüzden servise başvurdum servisde tam dolum yapılarak akü test edildi ve sorunlu çıktı değişti eğer sizin aküde böyle sorun yoksa değişmez tam dolum yapıp test sonuca bakıyorlar .

Alıntı orto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serviste pil daha ucuzmuş. Ben marketten 5 liraya alıp (cr2032) iki kumanda da değiştirmiştim.
    Aynen baya şaşırdım ilginç olan bana plaka ampulu denildi bende 2.5 tl diye hiç bakmadım eve gidince bir bakayım dedim pil olduğunu gördüm bileydim diğer anahtar içinde alırdım onunda bitik .

Alıntı orto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de 2 ay önce start stop arızası verince garantiden akü değişti. 2 yıl olmadan akü değişmesine tatmin edici bir cevap alamadım.
    Akü sorunu bir çok elektronik aksamı arızalı olarak gösterebiliyor değişime sevindim sıfır sıfırdır .

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı cnv_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim arac ikikez kapı önünde çalışmadı birinde akü takviyesi yaptım normal sandım diğerinde yol yardım çağırdım sorun tespit edilemesiğinden tam dolum yapılması için servise gitmem gerektiğini söyledi ve bu yüzden servise başvurdum servisde tam dolum yapılarak akü test edildi ve sorunlu çıktı değişti eğer sizin aküde böyle sorun yoksa değişmez tam dolum yapıp test sonuca bakıyorlar .

Aynen baya şaşırdım ilginç olan bana plaka ampulu denildi bende 2.5 tl diye hiç bakmadım eve gidince bir bakayım dedim pil olduğunu gördüm bileydim diğer anahtar içinde alırdım onunda bitik .

Akü sorunu bir çok elektronik aksamı arızalı olarak gösterebiliyor değişime sevindim sıfır sıfırdır .

Evet testi ben de biliyorum.Daha önce benim de tam dolum yapıldı.O zaman sıkıntı yok dediler.Ama hergün kullandığım araç her sabah kızdırma bujisi sonrası motoru zor çalıştırıyor.Ben de 10 dk kapıları açık bıraksam hemen akü şarjı zayıf motoru çalıştırın yazıyor.Dolayısı ile ben de değişim için bastıracağım.Ayrıca her tarafı elektronik olan böyle bir araca 72 A lik akü takmak çok saçma.Eski aracımda bile 80 Ah lik akü vardı.Bu kadar elektronik yoktu.

Hadi şimdi garanti var.Sonra ne yapacağız?2 senede bir akü değişimi mi?

4. Beğeni cnv_58 liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Duracell çiftli cr2032 pil 8 TL arkadaşlar.Serviste duracell takmadılarsa çok büyük fark yok.Ben hep kullandığım kumandaya 1,5 yıl kadar önce duracell pil koydum.Hala sıkıntı yok.

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşların bilgisi olsun ,gaza basınca gelen sesi için servise gittim,komple turboyu garantiden değiştirdiler.

7. Beğeni Befe liked this post
    Teşekkür / Beğen

Alıntı haydar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşların bilgisi olsun ,gaza basınca gelen sesi için servise gittim,komple turboyu garantiden değiştirdiler.
    Hayırlı olsun Haydar Bey.Demek ki ses baya baya fazlaymış.

9. Beğeni haydar61 liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)