Talisman - trafik işaretleri okuma özelliğinin açilmasi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Evet.Özelliğin nasıl açıldığı ile ilgili video mu çekmemi istiyorsunuz?İşlevselliğini açıkçası henüz test etmedim.Nasıl yapıldığının videosunu çektim diye hatırlıyorum.Çektiysem paylaşmaya çalışırım.Ancak çekmediysem cihaz yanımda değil.

Yolcu koltuğunda kolay erişim modu işlevsel değil arkadaşlar.Bu modun çalışması için yolcu tarafı içinde hafızaya alma gerekli.Özellik kontak açılınca Off konumuna geçiyor.Belki başka bir yerlerden daha başka bir şeyleri daha açmak gerekiyor olabilir.Bir ara bunun üzerinde çalışacağım.

kergoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yolcu koltuğunda kolay erişim modu işlevsel değil arkadaşlar.Bu modun çalışması için yolcu tarafı içinde hafızaya alma gerekli.Özellik kontak açılınca Off konumuna geçiyor.Belki başka bir yerlerden daha başka bir şeyleri daha açmak gerekiyor olabilir.Bir ara bunun üzerinde çalışacağım.
sizin soylemis oldugunuz parcayi aliexpressten siparis ettim. Detayli bir anlatim yapabilirseniz sevinrim bu fonksiyonlarin nasil acilabildigine dair. Tesekkurler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
sizin soylemis oldugunuz parcayi aliexpressten siparis ettim. Detayli bir anlatim yapabilirseniz sevinrim bu fonksiyonlarin nasil acilabildigine dair. Tesekkurler
Merhaba.Ozelliği açtığım bilgisayar onarımda.Gelince paylaşmaya çalışırım.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün aracımda trafik işaretleri okuma açıldı . Motor sesi efekti eklendi car play aktif edildi ama sürümden dolayı kullanamıyorum (2.2.) lastik göstergeleri psi oldu , hareket halinde video izlenebilme açıldı , akvaryum vs uygulamaların hareket halinde kapanmaması sağlandı.

İşlemleri nerede yaptırdınız hangi şehir nerede

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam olur

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Rica ederim.Güncel versiyon sayfasından sanki ufak tefek hata düzeltmeleri var gibi anladım ben.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar tabela okuma ozelliğinin nasıl açılıp kapatılacağını gösteren bir video hazırladım.İhtiyaç duyan bir arkadaşımız varsa faydalı olması dileklerimle.

Son düzenleme: