Akü bitiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Teyp de 2 adet + girişi vardır birisi hafıza için biriside teyp için. Teyp için olan + kontaktan alınmalıdır. Siz kontağı çevirmeden teyp i çalıştırabiliyormusunuz ?

casper58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet çalışıyor teyp kontağa bağlı degil

casper58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahmet27 hocam, aynen dediklerini harfiyen yaptım ve elektrikçilerin bulamadığı kaçağı seninde bilgilerin sayesinde kendim buldum Allah senden ve soruma cvp veren arkadaşlardan razı olsun 😊😊

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahmet27 hocam, aynen dediklerini harfiyen yaptım ve elektrikçilerin bulamadığı kaçağı seninde bilgilerin sayesinde kendim buldum Allah senden ve soruma cvp veren arkadaşlardan razı olsun 😊😊
Kaçak nerdeymis :)

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

casper58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reis tamircilerin eline kaldiysan vay haline. Bazi seyleri artik gözümüzu açıp bizim yapmamiz sart. Kişi arabasinin doktorudur bence. Oncelikle bagaj lambasi gibi bir lamba al gebelde 5 voltluktur. Arabanin arti veya eksi kutup başını cikar. Cikardigin kutup basina lambanin bir ucunu bagla diger ucunu da akuye sabitle arabanin kapisi kapali kontak kapali hatta bunlari yapmadan once arabanin camini indirip arabayi kilitleyip bu dediklerimi oyle yap. Bundan maksatimiz araba kilitlendikten sonra hangi bolgenin elektrik cektigidir. 2 3 gunde şayet akün bityorsa muhtemel çok kuvvetli bir kacak vardir. Sonra baktin ampul yaniyormu. Ilk teybi arka soketinden cikarmayi dene kesilmedimi gel sigorta kutusunun basina teker teker cikar tak sirasiyla isik hangisinde sönerse sıkıntı o sigortaya bagli birimdir. Mesela cakmaklil okur gosterge kalorifer vs vs. Aku baglantisini anlamadiysan resimli anlatabilirim. Uzun oldu ama yardimci olabilmek için kusura baknayin

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla Allah ne muradın varsa versin senin sayende 2 sene süren en büyük sıkıntıyı giderdin bana hatta arabayı satmaktan bile vazgeçirdin

mustafa.18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu acilip sorulali 6 ay olmus en son cevap az once verilmis 6 ayda sorun anca cozulmus demekki:))))

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...