1.2 120 hp yazılım

ozanyilgor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba geçen hafta aracimi aldım garantisi bittikten sonra yazılım yapmayı düşünüyorum fakat ne kadar verim alınıyor ve motora zararı var mı öğrenmek istiyorum. Daha önce yaptırmış olanlar veya bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın 145 veya 150 hp olur, motorun bakımlarını aksatmazsan zararı olmaz...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba geçen hafta aracimi aldım garantisi bittikten sonra yazılım yapmayı düşünüyorum fakat ne kadar verim alınıyor ve motora zararı var mı öğrenmek istiyorum. Daha önce yaptırmış olanlar veya bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Yaptırmayı düşünüyorsanız garanti bitimini beklemenize gerek yok. Servis yazılım olup olmadığını göremiyor. Ama usta yapılmamasını tavsiye etti. Bende düşünüyordum. Yaptırıp verim alan arkadaşlarım var ama araçları bir sene içinde satıp uç dört sene gibi zaman kullanmadıkları icin motora ne gibi zararı olduğunu deneyimleme şansım olmadı. Standart bg göre ciddi fark var. 20-30 bg gibi bi fark söz konusu ki ciddi anlamda hissediliyor. Benim aracın 2. Viteste çıktığı yokuşu chipli araç 4. Viteste zorlanmadan çıkıyor. Bir de performans tarafı var. Hızlanma, ara hızlanma sureleri kısalıyor. Ayni zamanda yakıt durumu var birde :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ozanyilgor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bir de benim aracım edc otomatik sanziman bu yazilimdan sonra sanziman için sıkıntı olur mu. Bir de usta ne gibi sıkıntılar dan bahsetti de yaptırma dedi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
EDC şanzımanda kararsızlık olabiliyor, 1 ve 2. viteslerde sıkıntı olabiliyor ayrıca EDC şanzıman maksimum 250 nm torku kaldırabiliyor yazılım yapan arkadaş buna dikkat etmeli...

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
140lık İde,yazılım,dereceli egzantrılık,filtreler,performans yayları vs ile 167 HP ye kadar çıkmıştı..