Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Klasik Konu "Yokuş Kalkış Desteği"

Teşekkür / Beğen

Klasik Konu "Yokuş Kalkış Desteği"

Arkadaşlar 2014 Fluence Joy(EDC) 110hp arabamı yaklaşık 5 ay önce aldım. İlk başlarda yokuşta kalkmada sorun yaşamıyordum ama bu aralar sorun yaşıyorum. Frene gittiği yere kadar basıyorum sonra gaz pedalına basincaya kadar araba kaymaya başlıyor. Bu sistemin ekranda çalışıp çalışmadığına dair ışığı veya uyarı yazısı falan yok mu?
    Arabayı aldiğimda acemiydim etrafa bakmaktan öyle bir ışık olup olmadığına dikkat edemedim.
    Sistemi aktif etmek için uyguladigim yöntem mi yanlış?
    Bu konuda herhangi bir kazaya sebep olmadan yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Magic_Key Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2014 Fluence Joy(EDC) 110hp arabamı yaklaşık 5 ay önce aldım. İlk başlarda yokuşta kalkmada sorun yaşamıyordum ama bu aralar sorun yaşıyorum. Frene gittiği yere kadar basıyorum sonra gaz pedalına basincaya kadar araba kaymaya başlıyor. Bu sistemin ekranda çalışıp çalışmadığına dair ışığı veya uyarı yazısı falan yok mu?
    Arabayı aldiğimda acemiydim etrafa bakmaktan öyle bir ışık olup olmadığına dikkat edemedim.
    Sistemi aktif etmek için uyguladigim yöntem mi yanlış?
    Bu konuda herhangi bir kazaya sebep olmadan yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
    Sistem otomatik çalışıyor devreye girmesi icin aracın tam olarak durması gerekiyor. Frenden ayağınızı çektiğinizde sistemin devreye girmesini gerektirecek eğimde ise 3-4 saniye kadar tutuyor. Ekranda tuttuğuna dair uyarı çıkmıyor.

Su da var aracın yönü yukarı doğru ise tutar ama aracın yönü asagi dogru ve geri geri yukarı doğru gitmeniz gerekiyor bu durumda tutmaz. Basıma geldiği icin servise sordum aracın burnu sadece yukarı bakarken ve yukarı çıkarken tutar deri. Ayni model aracı kullanıyorum sizinle.

Twitter : @tanseler
    Instagram : @tanseler
    iMessage : tanseler@me.com

3. Teşekkür 3harfli Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Denerken aracı durdurup biraz bekledim olmadı hatta frene sert bastım ama yine kaydırdı. Havalar düzelince servise gidip göstereyim.

orhangulasti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    amcam sıfır peugeot bipper tepee aldı. onda hafif rampa olduğunda felan 5sn rampada asılı tutuyor aracı. geri geri giderkende aynı işlevini yapıyor.

Fatih KATAR
    katar27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bende de 2016 icon edc var araba hem rampa yukari çıkışta hemde örneğin rampada geri geri park ederken sistem çalışıyor problem yok.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Benim araç sadece yukarı çıkarken tutuyor. Asagi inerken tutmuyor.

Twitter : @tanseler
    Instagram : @tanseler
    iMessage : tanseler@me.com

Özcan ÖGÜL
    osscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Benim arac inerken çıkarken de sorunsuz çalışıyor.
    LİO IV

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)