2016-2017 Tafik sigortası fiyat farkı

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar trafik sigortasında şirketin bir önemi yok ister doğa olsun ister axa hiç farketmez en ucuz hangisi ise ona yaptırın kasko da firma önemli ama trafik sigortasında devlet teminatı ile olduğu için hertürlü karşı tarafın zararını ödemek zorunda

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç sigortası ne kadar ucuz olursa o kadar iyi trafik sigortası bizi bağlayan bi durum değil. Kaza anında karşı tarafı ilgilendiriyor. Kasko önemli olan onu adam akıllı bir firmadan yaptırmak lazım.

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : [email protected]

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar trafik sigortasında şirketin bir önemi yok ister doğa olsun ister axa hiç farketmez en ucuz hangisi ise ona yaptırın kasko da firma önemli ama trafik sigortasında devlet teminatı ile olduğu için hertürlü karşı tarafın zararını ödemek zorunda

Aynısını yazmışız :)

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : [email protected]

Aytskal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hafta Trafik sigortasını yenilettim ; Geçen Yıl 631 Tl ondan önceki yıl 650 Tl olan tutar bir kademe daha atladığım için 510 tl düştü Ak Sigorta tercih ettim.

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde çok enteresan bir olay başıma geldi.4 ay evel clio 3 1.2 araç almıştım.kasko ethica sigortada 1170 tl ye yapıldı,trafik sigortasıda aynı firmadan 860 tl ye yapıldı.arabamı bir arkadaşa vermiştim oda o gün kaza yaptı ve araç perte çıktı.ethica sigorta bu durumda beni fazlasıyla memnun etti paramı fazlasıyla ödedi.bir ay evel yine aynı araçtan clio3 1.2 aldım.kaskom ve trafik sigortam ikiye katlanacak diye düşünürken.kasko 1050 tl ye allianz dan yapıldı.trafik sigortamda ethica dan 450 tl ye yapıldı.bu nasıl oldu anlamış değilim.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
benimde çok enteresan bir olay başıma geldi.4 ay evel clio 3 1.2 araç almıştım.kasko ethica sigortada 1170 tl ye yapıldı,trafik sigortasıda aynı firmadan 860 tl ye yapıldı.arabamı bir arkadaşa vermiştim oda o gün kaza yaptı ve araç perte çıktı.ethica sigorta bu durumda beni fazlasıyla memnun etti paramı fazlasıyla ödedi.bir ay evel yine aynı araçtan clio3 1.2 aldım.kaskom ve trafik sigortam ikiye katlanacak diye düşünürken.kasko 1050 tl ye allianz dan yapıldı.trafik sigortamda ethica dan 450 tl ye yapıldı.bu nasıl oldu anlamış değilim.
Kaza arkadaşın üzerine kayıt olduğu için sizin sigorta ve kasko yu etkilememis olabilir.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlis olmasin ama trafik ve kasko araca gore degil sahisa gore yapiliyor. Yani sizin araciniz ile kim kaza yaparsa hasar riski o kisinintc sine tanimlaniyor. Siz bir daha sigorta yenilemek isterseniz size de tabi kicuk bir miktar yansiyor. Oranlari nedir bilemiyorum ama buyuk oranda mesul olan kazayi yapan kisi. Tabi yaralama veya olumlu kazadan bahsetmiyorum sadece trafik ve kasko policeleri icin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi