Talisman Anahtarsız Giriş Problemi ?

*KARAKULE*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar ankarada yaşıyorum. Malum bu günlerde havalar sürekli (-) eksi derecelerde sadece aşırı soğukta eldiven ile elimi açmak için kapı kolunu tuttuğumda açılmıyor. Eldiveni çıkarıyor tekrar deniyorum olmuyor. Acaba bir problem mi var. Sadece aşırı soğukta yapıyor hava biraz yumuşarsa kesinlikle böyle birşey olmuyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.Bence hava sıcaklığı ile ve düşük sıcaklık + akü performansının düşmesi de buna sebep oluyor olabilir.Anahtarsız giriş ve uzaktan açma kapama fonksiyonları yani kart cebinizde iken araca yaklaşınca kilit açılma fonksiyonu nasıl çalışıyor?

NSLocked

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kart pilinden de şüphelenirdim bu durumda. Bazen telefonla aynı cebe koyuncada kafası karışabiliyor. Sonuçta frekansla çalışıyor. Kapı tutacağının eli yada eldiveni ayırt edecek sistemi olduğunu düşünmüyorum.

syhgul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızı 3-4 gün eğer calıştarmayacınca eller serbest sistemi kendi kapatıyor dikkat ettiyseniz eğer araca yakınlaşınca aynlaar ve gündüz farları bile yanmıyor
ilk önce elinizi kapı tutacağına okutun yada kumandayla kapıları acın
bide böyle deneyin

NSLocked

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eller serbest fonksiyonu kullanımözellikleri

• – Eller serbest fonksiyonu, araç birkaç gün
    hareketsiz kaldıktan sonra veya araç ki-litli değilse yaklaşık 15 dakika sonradevre dışı kalır. Yeniden etkinleştirmekiçin RENAULT kartındaki kilit açma düğ-mesini kullanın.
  • – Eller serbest fonksiyonu, sadece araç du-ruyorken ve kontak kapalıyken (Stop andStart fonksiyonu ile rölantide değilken)kullanılabilir.
  • – Araç römork bağlantısıyla donatılmışsaveya çok güçlü elektromanyetik yayınımolan bir yerdeyse eller serbest işlevi ça-lışmayabilir.