Media Nav 2 Evolution için En Güncel MediaSkin +IGO 2016.10 haritası + Poi + Speedcam

TigerKSK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu yükledikten sonra servise vs götüreceğimiz zaman orjinal yazılıma dönebiliyor muyuz? Garanti durduk yere bade olmasın :)

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin bana söylediği sadece Media Nav ın garantisinin bozulacağı yönünde.

bugcebilge

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti bozulmaz arkadaşlar. Nette bir sürü orjinal haline geçiş yazılımları var. Bildiğiniz tablete yazılım atar gibi.

Anilsayil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar Aciil !!! dönüş yapabilir misiniz?? aracım clio 4 icon 2013 model media nav 2.0.6 altıydı burdan bie link ile güncellemeye çalıştım, yarıda kaldı dosya bulunamadı hata verdi, bir müddet durunca iptal yazısı gelio ediyorum kapanıyor fakat araca her bindiğimde aynı güncelleme yarıda kaldı hatası veriyor!!! navigasyon pasif gözüküyor parmak izi alamıyorum? serviste çözerler mi bu sorunu ? yada başka kolay yöntemi varmıdır ?

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti bozulmaz arkadaşlar. Nette bir sürü orjinal haline geçiş yazılımları var. Bildiğiniz tablete yazılım atar gibi.
Bunlardan birtaneside http://favremod.altervista.org/ripr...ing_wp_cron=1497884906.6816558837890625000000 linkinde verilen yazıyı türkceleştirerek verilen lgu dosyasını indirip güncellemektir. (Ben denemedim.)

HumanLeague

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, 2. dosyayı indiremeyenler direk dosya.co linkini kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırsınlar, link dropbox'a yönlendirme yapıyor. Konuya çok uzun bir zamandır bakmamıştım bazı sorun yaşayan arkadaşlar olmuş. Ben aracımda bu sistemi 6 aydır hiçbir sorun yaşamadan kullanmaktayım. 6 aydır aracın kendi navigasyonunu kullanmadım bile diyebilirim çünkü igo, poi bakımından aracın orijinal yazılımına göre kat be kat daha üstün. Ayrıca ben de USB'yi araçtan hiç çıkarmıyorum o yüzden akü, arıza ışığı vs gibi sorunların olmadığını söyleyebilirim. Aracı servise götürdüğümde de tek yaptığım USB'yi çıkarmak oldu ve tabi ki garanti vs bakımınından herhangi bir sorun olmadı.

bugcebilge

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir şey daha sorayım. Programı kullanan arkadaşlar. Menavrusta bir şey açınca kendi müziği kapanıyordu. Bunda ise alttan kendi müziği de devam ediyor. Sizde de böyle mi ??

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fbs haritayı indirdim. Sadece maps 'tekileri mi değiştirelim yoksa hepsini mi ? Lisans klasöründekileri de aktaracak mıyız ?
Merhabalar,
Lisans klasörüne bu lisanslarıda atın diğerleride dursun.
Diğer dosyalarıda ilgili yerlere atın ancak eski dosyaların sadece uzantısını değiştirerek çalışamaz hale getirin. (Problem olması durumunda geri dönüş kolay olsun diye. Uzantısı .fbl olan dosyayı .fbl1 yapmak gibi.) Uzantısı .hnr olanlara dokunmayın. Yani Maps tekilleri ve poi leri birde building klasöründekiler pek değişmemiş gözüküyor ama ben oradakileri de yenisiyle değiştirdim. Yedeğiniz ide alın öyle yapın sıkıntı olmasın.

Son düzenleme: