Megane 4 - Map of Europe güncellemesi

züğürtağa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendeki Android Auto. Peki siz hiç deneme yaptınız mı güncellemeden sonra? Yazılım verisyonlarımız aynı. Gerçi benim arabanın trafiğe çıkışı Temmuz, o bakımdan doğru olabilir dedikleri ama yine de denemekte fayda var bence.
Az önce araçtaydım. Kabloyla bağladım telefonu ama sadece müzik çalıyor yani car play yalan:(( artık haritayı bekleyeceğim bakalım ne zaman güncelleme gelir artık

gknnho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güncelleme işlemini toolbox aracılığıyla indirirken sürekl hatalar alıyorum. Örneğin %70 e kadar geliyor sonra hata alıyor tekrar başlattıgımda %30 dan devam ediyor. Sonra tekrar tekrar bir türlü %100'ü göremedim.

Benzer sorun yaşayan oldu ise nasıl aştı bu durumu bilgi verebilir misiniz?

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güncelleme iÅŸlemini toolbox aracılığıyla indirirken sürekl hatalar alıyorum. ÖrneÄŸin %70 e kadar geliyor sonra hata alıyor tekrar baÅŸlattıgımda %30 dan devam ediyor. Sonra tekrar tekrar bir türlü %100'ü göremedim.

Benzer sorun yaşayan oldu ise nasıl aştı bu durumu bilgi verebilir misiniz?

Aynen indirinceye kadar akla karayı seçtim. Üstelik fiber internetle ve yaklaşık 1 günde başında durarak indirebildim tüm dosyayı. Hem çok yavaş iniyor hem de sık sık kesiliyordu. Renault adına üzüntü verici, eskiden beri büyük eziyet bu harita güncelleme işi ve hala doğru düzgün bir çare üretmediler. Ancak şansıma benim sistem Android Auto'yu destekliyormuş ve bu sayede şükürler olsun bu eziyetten kurtuldum. Güncellemek zorunda olanlara sabırlar dilerim.

gknnho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah hocam teşekkürler. Hata aldıgı yerden devam etse yine sorun yok saçma sapan bi yüzdeden başlıyor. Neyse ben bir süre daha devam edeyim.