Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kangoo Expression Hız Sabitleyici Montajı

Teşekkür / Beğen

Arkadaslar hiz sabitleyiciyi actirdim , anahtar caliyor ekranda sabitleyici ve sinirlayici ekrani geliyor turuncu yesil ikonlarda okey fakat devreye alma vs calismiyor yani direksiyondaki dugmeler...bosta olan yesil kabloya baglanti yaptiktan sonra onun uclarinida bulup anahtarin uzerinde bir islem yapmamiz gerekir mi ?

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Airbag sargisinda bir işlem yapılıyor . Benim sargı kopunca yenisi takılırken ustaya söyledim ona göre yaptı işlemi bu sebeple detaylı bilgim yok maalesef ama eminim airbag sargisinda işlem yapılıp direksiyon üzerindeki kabloların bağlanacağı bağlantı hazırlanıyor

Teşekkür / Beğen
    Airbag sargisini denedim ama olmadi.
    Selam , direksiyon uzerinden gelen yesil ve gri kablo asagida tam olarak nereye takiliyor?Beyaz hiz sabitleyici acma kapama tusunun uzerinde bir yere mi yoksa farkli bir soket uzerine mi?Tesekkurler

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Forumda yeniyim. Bende de 2010 model Renault Kangoo Extreme var. Hız sabitleyici monte ettirmeyi düşünüyorum. Direksiyonu falan değiştirmeden yapabilme imkanım var mı? Yani direksiyon kumandalı değil de, sinyal kolunun altından falan taktırma durumu oluyor mu? daha önceden yapan arkadaşımız varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim..

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Dgntrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Forumda yeniyim. Bende de 2010 model Renault Kangoo Extreme var. Hız sabitleyici monte ettirmeyi düşünüyorum. Direksiyonu falan değiştirmeden yapabilme imkanım var mı? Yani direksiyon kumandalı değil de, sinyal kolunun altından falan taktırma durumu oluyor mu? daha önceden yapan arkadaşımız varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim..
    Aleyküm selam hoşgeldiniz hız sabitleyici alt yapısı aracınızda var . Ben kendi aracimda airbag kapağını kesip tuş yerlerini açtım direksiyona tuşları taktım hız sabitleyici ( regülatör ) tuşunu alıp taktım airbag sargısını değiştim ve Renault clip cihazı ile sistemi aktif ettirdim ve 1 senedir kullanıyorum

orhangulasti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Eğer İstanbul tuzla civarında iseniz ardımcı olayım.

orhangulasti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı sktem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [IMG]resimag.com/p1/b21b9fa8ecc.jpeg[/IMG]

yaptık hocam direksiyonuda bir tek aktivasyon kaldı
    hocam kötü olmuş bu ya keşke düğmeyi tam şablon koyarak yapsaydınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)