Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chiptuning Marka Tavsiyesi (1.5 dCi 90 hp)

Entrapman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

bende 2015 kangoo extrem 1.5 dci 110 hp aracıma ecufastte attırdım..izmir bayisine..tahmini değerler 145-150 hp ve 290-300 tork değerine ulaştık..tabiki çekişin eskisiyle alakası yok..araç gaz verdiğinizde kafa atıyor sağa sola..yani inanılmaz bir fark var diyebilirim..sökülüpte başka motor takılmış gibi..bende gaza basılıyken eco moda geçince enjektör hatası vermişti yazılımdan sonra..ama ecufast teki arkadaşlar yazılımı düzenleyip 2. bir yükleme yaptığında düzeldi..

şahsen tanımasamda sitemizde baseltuning var onuda methediyor site yöneticileri..izmirde olsaydı ona yaptırmayı planlıyordum..çok kişi memnun arkadaştan..

hittheroadjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Merhaba arkadaşlar...
    Bugün Ecufast Ankara'da aracıma yazılım yaptırdım...
    Sağolsun Kürşat bey ve çalışma arkadaşları çayımızı kahvemizi eksik etmediler, yazılım yapılırken sürekli olarak araç başındaydım, herhangi bir yeri sökülmedi, yalnızca obd soketinden bağlantı yapılarak yazılım güncellendi...
    Henüz anca eve kadar kullanabildim, o da sıkışık trafikte, ama gaza basma anlarımda chiptuning'in etkisini hissettim...
    Bir de bana öyle geldi ki, araç sanki 1. viteste gazdan ayağımı çekince çok yığılıyordu, artık yığılmıyor gibi geldi bana...
    İlerleyen zamanda kullanım tecrübem arttıkça burada da paylaşmayı düşünüyorum, vakit ayırıp cevap yazan herkese çok teşekkürler.

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı hittheroadjack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar...
    Bugün Ecufast Ankara'da aracıma yazılım yaptırdım...
    Sağolsun Kürşat bey ve çalışma arkadaşları çayımızı kahvemizi eksik etmediler, yazılım yapılırken sürekli olarak araç başındaydım, herhangi bir yeri sökülmedi, yalnızca obd soketinden bağlantı yapılarak yazılım güncellendi...
    Henüz anca eve kadar kullanabildim, o da sıkışık trafikte, ama gaza basma anlarımda chiptuning'in etkisini hissettim...
    Bir de bana öyle geldi ki, araç sanki 1. viteste gazdan ayağımı çekince çok yığılıyordu, artık yığılmıyor gibi geldi bana...
    İlerleyen zamanda kullanım tecrübem arttıkça burada da paylaşmayı düşünüyorum, vakit ayırıp cevap yazan herkese çok teşekkürler.
    Hayırlı olsun yazılım izlenimleriniz ,deneyimleriniz yol gösterici olacaktır düşünen arkadaşlara

trakonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Dizel motor da yazilim icin Servis Pasaoglu Ataturk Oto Sanayi ama bununla bitmez eger dizelde daha da performans almak istiyorsaniz DPF(dizel partikul filtresi ) ve EGR(egzoz gaz devirdaim) iptali gerekir.
    trakonya©

hittheroadjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    merhaba.
    Yaklaşık 3 ay olmuş, bu süreçte 5000km civarı yol yaptım.
    İzlenimlerim şu şekilde;
    Araç kesinlikle çok daha canlı ve atak, önceleri 120-130'dan sonra isteksizlik başlardı, şimdi 150-160'lara kadar rahat bir şekilde çıkıyor.
    Tüketimimde azalma olmadı, ancak bu biraz benden kaynaklı olabilir, yazılımı yaptırdığımdan beri daha çok basıyorum, çünkü hoşuma gidiyor.
    Ancak alt devirler çok canlanmıyor, daha çok turboyu açtıktan sonraki fark ciddi anlamda hissedilir oluyor.
    Bu arada aracı DYNO testine de soktum, testte 126 hp ve 295 Nm şeklinde değerler elde edildi.

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı hittheroadjack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba.
    Yaklaşık 3 ay olmuş, bu süreçte 5000km civarı yol yaptım.
    İzlenimlerim şu şekilde;
    Araç kesinlikle çok daha canlı ve atak, önceleri 120-130'dan sonra isteksizlik başlardı, şimdi 150-160'lara kadar rahat bir şekilde çıkıyor.
    Tüketimimde azalma olmadı, ancak bu biraz benden kaynaklı olabilir, yazılımı yaptırdığımdan beri daha çok basıyorum, çünkü hoşuma gidiyor.
    Ancak alt devirler çok canlanmıyor, daha çok turboyu açtıktan sonraki fark ciddi anlamda hissedilir oluyor.
    Bu arada aracı DYNO testine de soktum, testte 126 hp ve 295 Nm şeklinde değerler elde edildi.
    Geri dönüş için teşekkürler keyifli sorunsuz yolculuklar

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar Antalyada yazılım işi yapıyorum
    Orjinal lisanslı güncellenebilir KessV2 Cihazı ve araca özel yazılım uygulaması yapıyorum
    Antalya da ikamet eden arkadaşların araçlarına uygulama yapabilirim.

Teşekkür / Beğen
    2013 latitude 1.5dci 110hp yapiliyormu? izmirde varsa bu isi yapan bilgi verirmisiniz.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Yapılıyor evet
    Aracın hiç bir yerini sökmeden işlem biter Antalya ya yolunuz düşerse beklerim

Alıntı izmir35.5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 latitude 1.5dci 110hp yapiliyormu? izmirde varsa bu isi yapan bilgi verirmisiniz.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mstdrms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı yolgezer07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılıyor evet
    Aracın hiç bir yerini sökmeden işlem biter Antalya ya yolunuz düşerse beklerim

Merhaba, benim aracıma da bu pek meşhur KESS V2 ile yazılım yüklendi.
    Birşeyi çok merak ediyorum eğer cevaplarsanız;

Dikkat ettiğim kadarıyla cihaz önce aracın normal verilerini okuyup yedekliyor sonra bu yedeklerden yeniden düzenlenmiş verileri yüklüyor. Bu yedeklenmiş verilerin düzenlenmiş halini siz mi yapıyorsunuz yoksa programda hazır var mı?

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)