Acil Yardım!.

eKibaroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar. 94 model concord'um var. 2 ay önce düzce'den aldık. Araçta bir türlü anlam veremediğimiz/çözemediğimiz bir problem var.

Sorun şu : Aracım, sürekli yüksek devirlerde gazı kesiyor. LPG var, ancak bundan dolayı oldugunu sanmıyorum. Ayrıca, geri vitese takarken cartlama yapıyor. Ben esenyurt/istanbul'dayım.. Ve buradaki ustalar, ALLAH'a emanet. R21 Concord'a yanaşmıyorlar.

1.sorum Problem nedir?
2.sorum Esenyurt yada çevresinde R21 lerle ilgilenen, işinin ehli ustalar varmı bildiğiniz tanıdıgınız? Teşekkürler şimdiden.

66 yozgat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
arkadaslar. 94 model concord'um var. 2 ay önce düzce'den aldık. Araçta bir türlü anlam veremediğimiz/çözemediğimiz bir problem var.

Sorun şu : Aracım, sürekli yüksek devirlerde gazı kesiyor. LPG var, ancak bundan dolayı oldugunu sanmıyorum. Ayrıca, geri vitese takarken cartlama yapıyor. Ben esenyurt/istanbul'dayım.. Ve buradaki ustalar, ALLAH'a emanet. R21 Concord'a yanaşmıyorlar.

1.sorum Problem nedir?
2.sorum Esenyurt yada çevresinde R21 lerle ilgilenen, işinin ehli ustalar varmı bildiğiniz tanıdıgınız? Teşekkürler şimdiden.

Eğer sorunun hala devam ediyorsa
Karbüratör için avcılarda erkut karbüratör var oray götür googleda aratınca çıkiyor
diğer sorunun için tanıklarından yardım al.

hmfaga

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Enjeksiyonlu aracı niye karbüratörcüye yönlendiriyorsun anlamadım