Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil Yardım!.

Teşekkür / Beğen

hımm Acil Yardım!.

Merhaba arkadaslar. 94 model concord'um var. 2 ay önce düzce'den aldık. Araçta bir türlü anlam veremediğimiz/çözemediğimiz bir problem var.

Sorun şu : Aracım, sürekli yüksek devirlerde gazı kesiyor. LPG var, ancak bundan dolayı oldugunu sanmıyorum. Ayrıca, geri vitese takarken cartlama yapıyor. Ben esenyurt/istanbul'dayım.. Ve buradaki ustalar, ALLAH'a emanet. R21 Concord'a yanaşmıyorlar.

1.sorum Problem nedir?
    2.sorum Esenyurt yada çevresinde R21 lerle ilgilenen, işinin ehli ustalar varmı bildiğiniz tanıdıgınız? Teşekkürler şimdiden.

66 yozgat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı eKibaroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    arkadaslar. 94 model concord'um var. 2 ay önce düzce'den aldık. Araçta bir türlü anlam veremediğimiz/çözemediğimiz bir problem var.

Sorun şu : Aracım, sürekli yüksek devirlerde gazı kesiyor. LPG var, ancak bundan dolayı oldugunu sanmıyorum. Ayrıca, geri vitese takarken cartlama yapıyor. Ben esenyurt/istanbul'dayım.. Ve buradaki ustalar, ALLAH'a emanet. R21 Concord'a yanaşmıyorlar.

1.sorum Problem nedir?
    2.sorum Esenyurt yada çevresinde R21 lerle ilgilenen, işinin ehli ustalar varmı bildiğiniz tanıdıgınız? Teşekkürler şimdiden.
    Eğer sorunun hala devam ediyorsa
    Karbüratör için avcılarda erkut karbüratör var oray götür googleda aratınca çıkiyor
    diğer sorunun için tanıklarından yardım al.

Teşekkür / Beğen

Enjeksiyonlu aracı niye karbüratörcüye yönlendiriyorsun anlamadım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)