Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Twingo korna yeri değişikliği

Mustafa USTA
    T.C Vatandaşı

*USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

teknik Twingo korna yeri değişikliği

Kornamız tamponun iç kısmında sol sis farının yan tarafın da bulunuyordu, yağmurlu havalarda alt taraftan bir nebze de olsa su ile temas ediyor ve ara sıra temassızlıktan sesi bronşit olmuş gibi çıkıyordu.
    Kornanın kablosunu uzatıp motor bölmesine çektim ve müsait bir yere bağlantısını yaptım, elimde üzerindekiyle aynı marka sıfır korna vardı, yerini değiştirmişken kornayı da yeniledim, sesi artık daha gür çıkıyor ve dış etkenlerden zarar görme riski de sıfıra indi...

2. Teşekkür hakanilkiz Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni ihsan34, algorist, ROADFOX, Uğur liked this post
    Barsoom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Güle güle kullan.Malesef renault'ta clio 4 de megane 4 tek korna var.Bende 2 adet ek korna taktım.

4. Beğeni *USTA liked this post
    Mustafa USTA
    T.C Vatandaşı

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Barsoom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan.Malesef renault'ta clio 4 de megane 4 tek korna var.Bende 2 adet ek korna taktım.
    Paralel hat çekip 2.kornayı da bağlayabilirdim lakin bunun sesi fazlasıyla yeterli geliyor...
    Avrupa da korna kullanımı bizim ülkemizde ki gibi yaygın olmadığından ve korna çalmak ayıplandığından kornaların sesini azaltıp sayısını teke düşürmüşler diye duymuştum...

6. Teşekkür Barsoom Mesaja Teşekkür Etti.
    maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Segercmarka korna cok kalitelidir.sakin oyle hella bosch pesine dusup de 10 kati para vermeyin.2 aracima da seger kullandim gayet memnundum tavsiye ederim.hatta clio 4 un sesi cikmayan kornasindan muzdaripseniz segerin 2 li kornasi orjinal renault fişli olarak alip takabilirsiniz.

8. Beğeni *USTA liked this post
    Mustafa USTA
    T.C Vatandaşı

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Barsoom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paralel hat çekip 2.kornayı da bağlayabilirdim lakin bunun sesi fazlasıyla yeterli geliyor...
    Avrupa da korna kullanımı bizim ülkemizde ki gibi yaygın olmadığından ve korna çalmak ayıplandığından kornaların sesini azaltıp sayısını teke düşürmüşler diye duymuştum...
    Diğer kornayı da paralel hat çekip yanına montajladım, yayanın arkasından kornaya basınca havaya zıplamazsa iyidir...

Levent İNCE
    RedFoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bu nasıl bir temizlik ya maşallah . Ama keşke kornayı oraya almasaydın. Kornan gürültülü trafikte belki duyulmayabilir.

11. Beğeni *USTA liked this post
    Mustafa USTA
    T.C Vatandaşı

Teşekkür / Beğen
    Alıntı RedFoX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir temizlik ya maşallah . Ama keşke kornayı oraya almasaydın. Kornan gürültülü trafikte belki duyulmayabilir.
    Çiftledim...

13. Beğeni RedFoX liked this post
    hakanilkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kornamız tamponun iç kısmında sol sis farının yan tarafın da bulunuyordu, yağmurlu havalarda alt taraftan bir nebze de olsa su ile temas ediyor ve ara sıra temassızlıktan sesi bronşit olmuş gibi çıkıyordu.
    Kornanın kablosunu uzatıp motor bölmesine çektim ve müsait bir yere bağlantısını yaptım, elimde üzerindekiyle aynı marka sıfır korna vardı, yerini değiştirmişken kornayı da yeniledim, sesi artık daha gür çıkıyor ve dış etkenlerden zarar görme riski de sıfıra indi...

Maşallah prilpril

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. Beğeni *USTA liked this post

Teşekkür / Beğen

Maaşallah 2002 motor görünümlü 2000 Anason

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler