Sayfa 13 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 310111213
Toplam 123 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 123 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Talisman R-Link 2 Güncelleme 2017

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Korede lte bağlantı yok ve yerine wi-fi var.Ama onlarda bu wifi bağlantı ile sınırlı işleve ulaşabiliyorlar.Birçok video izledim bununla ilgili.Onlarda navigasyon ve dijital tv izleme ile diğer bazı yararlı uygulamaları kullanabilmek için arayüz kutuları adapte etmişler.Hem orjinal menüleri,hem de android multimedya almış gibi menüleri kullanıyorlar.

cnv_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Dün avm otoparkında aracda harita yüklü olmasına rağmen tekrar soruyordu aynı sürümü bende tekrar deneyeyim belki kabul eder daha flash bellek takınca sormaz düşüncesindeydim güncelledim fakat tekrar sordu daha sonra kapalı olan özellikleri açtık tabela okuma vs gibi. 2.2.18.200 e güncelleme yaptım bugün navigasyonda araç gps konum bulanamıyor diye yazı gördüm neden yaptı bilmiyorum belli avm otoparkında güncelleme deneyip ve uyduda görmediği için böyle hata yaptı araçın konumunu bulmuyor navigasyonunu kullanamıyorum flash belleği taktım 16.12 harita güncellemesi gördü onu indiril tekrar yükleme yapıcam inşallah hata gider gps konum bulur . Ayrıca bu 2016.12 harita r-link ı güncellediğimiz için çıkıyor ve bu 2016.12 Tr haritası muhtemel güncel değil deneyen bakan oldumu 2016.12 haritası ne kadar güncel ? Haritayı kullandığımdan değil ama inşallah gps sorununu halledebilirim .

Teşekkür / Beğen

https://www.renault-multimedia.com/g...-link2/upgrade adresinden şaşi nosuna göre arama yaptım,zip dosyasını indirdim ve actıktan sonra flash bellege kaydettim,talisman aracıma flash bellegi takınca güncellemeleriniz var çıktı,bende günceledim.Aracımda daha önceki sistem bilgisi yazılım sürümü 2.2.17.803 navigasyon bilgisi 9.12.80.642449 idi güncellemeden sonra yazılım bilgisi 2.2.19.200 navi.bilgisi 9.12.80.689874 oldu,aracım 2016 model 130 bg.touch modeldir.inşallah arkadaşlara faydası olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 3 misafir)

1. Chöm,
  2. haydar61

Bu Konu için Etiketler