Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016 model clio 4 75bg joy almayı düşünüyorum

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Her ikisini de kullandim.oncelikle kisinin surus karekteristiklerine gire fikri degisebilir.lakin bence, 70;lik sehir disi rampalarda, sollamalarda ve aniden ara hizlanma gerektiginde biraz zayif kalabiliyor.kullanma imkaniniz varda kullanin hatta kiralayin kendi stilinize gire karar verin yoksa cok goreceli bir kavram bu.

İSMAİL 54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı maninwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her ikisini de kullandim.oncelikle kisinin surus karekteristiklerine gire fikri degisebilir.lakin bence, 70;lik sehir disi rampalarda, sollamalarda ve aniden ara hizlanma gerektiginde biraz zayif kalabiliyor.kullanma imkaniniz varda kullanin hatta kiralayin kendi stilinize gire karar verin yoksa cok goreceli bir kavram bu.
    işite tabda bunu söylemeye çalışıyorum. fark yok diyenlerin yönlendirmesi ile gidip 70 lik almış olsam ve sonra 90 lık kullansam kesinlikle pişman olurum. 90 lık araç sollarken rampalarda bana gerçekten güven veriyor. aynı duyguyu 70 lik ile yaşayamam.

cihan38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    MERHABALAR BENDE DE 1.5 DCİ 75 LİK VAR VE GAYET MEMMUNUM ARACTAN ÇEKİŞİNDE AMAN AMAN BİR SIKINTI YOK .TABİ BEKLENTİ MESELESİ 90 LIK DAHA DONANIMLI VE DAHA İYİ ÇEKİŞİ OLABİLİR KULLANMADIM AMA 75 LİK DE İYİDİR GAYET KULLANIŞLIDIR DEDİĞİM GİBİ BİRAZDA BEKLENTİ MESELESİ .

bigbrother - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Imkaniniz varsa kesinlikle 90 bg olan icon modelden alın. Donanım olarak çok farklı ve ikinci eli daha kuvvetli...

Teşekkür / Beğen

1.2 olmasında gerisi çokta önemli değil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)