2004 model kangoo immobilizer ışığı sonmuyor

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaslar. Kac gundur arastiriyorum. Bu gun araci sakin bir yere cektim. Gözlemlediğim seyleri anlatayim. Aracin kumandasi sağlamsa icindeki pilin dolu veya bos olmasi hic etkilemiyor. Bu gun denemek icin pilini çıkarıp kontaga taktim. Hic bir sıkıntı çıkmadan çalıştı. Demekki pil onenli deil diyorlarda radyofrekansli olursa dogruymus. Ama cipi cikaripta kontaga takarsan kirmizi isik yanip sönuyor. Akunun ordaki rolelerden yapar demisti biraz elektronikci ordaki sigortalari tek tek cikarip geri takip kontağı açıp kapattim. Kimisinde gosterge yok kimisinde hic mars yok. Ama bir tane roleyi çekince tam benim arizaya isaret ediyor. Onu cekince kirmizi isik sonmuyor takinca sonuyor. Simdi takip asamasindayim. Yine oyle sonmedigi olursa bir role ile yer deistirip deniycm ins roledendir. Sonuçları yazarim

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Roleden deil beyler. Su anda beyine doğru emin olmaya basliyorum. Bu gun 4 luyu acinca ekranda benzin isigi felanda yanip sonmeye basladi. 4 lu de immo beynine bagli oldugundan dolayi zannederim yeni bir beyin almamiz gerekecek sizce .?

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

josef985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam kardeşim aynı sorun Bndeseni var numaranı verebilir misin ulaşmam lazım ALLAH RAZİ OLSUN

ismailbal28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.9 Kangoo var aracın yağ soğutucu iptal olmuş bir sorun olurmu yada devreye nasıl sökülür saygilar

Hceylan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun 2008 kango aracımda var. Sorunu çözdünüzmü?

hlmaysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni sorun bende de vardi hal ettik galiba immo işiği artik yanmiyor:)

mustafa birey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçta yaklaşık 3 yıldır böyle. ben işin çözümünü youtube de fransız bir ustadan gördüm tam kontağı çevirirken kapı açma kapatma tuşuna ( anahtar üzerindeki) basılı tutarak marş a basıyorum çaılışıyor. yoksa ölüm Allahın emri çalışmaz araba