Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kontak kapalıyken teyp dinlemek

Teşekkür / Beğen

Alıntı amarulas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akü koruması için böyle bişey koymuşlar arabayı güzel bi tepeye çekip çeşitli malt içecekler eşliğinde müzik dinlemeyi seven insanlar olduğumuz için baya baya araştırmıştım bu konuyu direk aküden enerji kesiyo komple tesisat değiştirmek gerekiyor ama bu seferde teyp hep açık kalıyor sanırım 20-25 dakikada bir açıyoruz teybi bizde napalım
    tesisat değiştirmeye gerek yok araçta bu özellik mevcut zaten

2. Teşekkür emre06 Mesaja Teşekkür Etti.
    kurshoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Skayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kontak kapalıyken teybi açsam bile bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Bunu önlemenin bir yolunu forumdan biri paylaşmıştı bulamadım. Bilen var mı ?
    Kartı çıkarıp takmaktan başka çare yok yani sürekli müzik olmuyor. Ben bluetooth hoparlor aldım telefondan müzik çalıyorum dağa bayıra gittiğimde daha pratik memnunum.

Teşekkür / Beğen

Alıntı kurshoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartı çıkarıp takmaktan başka çare yok yani sürekli müzik olmuyor. Ben bluetooth hoparlor aldım telefondan müzik çalıyorum dağa bayıra gittiğimde daha pratik memnunum.
    Kartı çıkarıp takmaktan başka bir çarevar aracı vitese tak sonra kartı tak start butonuna 10 veya 15 saniye basılı tut ve brak araç yarım kontak moduna geçecektir ve sonrasında kapanmadan müzik dinleye bilirsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)