Renault Talisman Bakım,Yapılanlar-Değişenler ve Bakım Fiyatları

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mais boğazici istinye şubesi ilk bakıma 950 gibi rakam çıkardı %10 indirimle 850 gibi fiyat verdi .

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Güzel fiyat bence.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel fiyat bence.

Sizin ilk fiyata göre pahalı artan dolar euro ne kadar etkiler bilemem , panoramik cam tavandan gelen ses verdi gıcırdama onu söyledim birde ambiyans ışıklarında titreme oluyor onu söyledim bozuk olabilir diye akşama teslim edecekler bakalım ne diyecekler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sizin ilk fiyata göre pahalı artan dolar euro ne kadar etkiler bilemem , panoramik cam tavandan gelen ses verdi gıcırdama onu söyledim birde ambiyans ışıklarında titreme oluyor onu söyledim bozuk olabilir diye akşama teslim edecekler bakalım ne diyecekler
Ambiyans aydınlatmalarını kayda geçsin diye bende söyledim.
Sağ dış stop buğulanma yüzünden garantiden değişti.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bu şekilde idi.673343fb94b6d1c2e5ff19cc515d4c86.jpg

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı bugün aldım ambins ışıklar ve chip i değişti garantiden birde tespit vidası vs değişmişler galiba her talismanda yapıyorlar oda garantiden . Cam tavandan gelen sesin sorununu bulmuşlar perde değişecekmiş vs. Sipariş vermişler gelince götüreceğim bir kaç gün kalabilirmiş ikame araç verebilirlermiş . Motor yağı hava filtresi karter conta polen filtre yağ filtresi paket renault bakımı toplam 850 tl tuttu .

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Aracı bugün aldım ambins ışıklar ve chip i değişti garantiden birde tespit vidası vs değişmişler galiba her talismanda yapıyorlar oda garantiden . Cam tavandan gelen sesin sorununu bulmuşlar perde değişecekmiş vs. Sipariş vermişler gelince götüreceğim bir kaç gün kalabilirmiş ikame araç verebilirlermiş . Motor yağı hava filtresi karter conta polen filtre yağ filtresi paket renault bakımı toplam 850 tl tuttu .

Bakımınız hayırlı olsun.İndirimin sonunda bakıma gittiğimden yetiştiremediklerini söylediler.Ben de ambiyans aydınlatma ledlerinden bahsetmiştim.Tatil dönüşü ben de led ve chipler için bastırayım o zaman:)
Mais Boğaziçi mi değiştirdi?

asdem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Antalya Zamanlar 20.000 km bakımı %20 indirimle 931 TL tuttu. Liste fiyatı 1165 TL'imiş.