Clio 4 Android Multimedia

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
O tablet hiç oraya olmuş mu öyle? Teyp torpidoda duruyor... o kadar çakma bir sistem olmuş ki... iğrenç resmen...

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O tablet hiç oraya olmuş mu öyle? Teyp torpidoda duruyor... o kadar çakma bir sistem olmuş ki... iğrenç resmen...

hocam asıl hiç o yorum olmuşmu öyle? insanlar bir çaba sarf etmiş birşeyler çıkarmış ortaya bu şekilde yorum sadece incitici ve saygısızca bence..

aracım icon ve zaten fabrikasyon multimedyaya sahip, bir audiophile olarak helix ses işlemcisi (dsp)de kullandım,helix anfide,morel komponentde,jl subda ve ses aman aman birşeye benzemedi çünkü kaynak rezil.

bahsetiğiniz iğrenç teyp ne fabrikasyon teybinizde nede konuda bahsedilen çin işi teypte bulunmayan muazzam bir ses kalitesi sunuyor, 24bit digital analog çevirici, zaman hizamalama, 6300hzlere kadar kesim yapabilen 3 yol aktif kabiliyet, 4v rca çıkışı, 6 kanal rca çıkışı,flac okuyabilme.

emin olun bunların ne anlama geldiğini bilseniz yada sesin kalitesine şahit olabilseniz banada uygularmısınız dersinizki dinleyen istisnasız her clio ve araç sahibi fix bu soruyu soruyor sadece bu sitede adanalı 2 arkadaş bile buna dahil.

neyse siz iğrenç bulsanızda ben memnunum sorun yok :)

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada çakma sistem dediğiniz teyp torpidoda özetle hiçbir zaman görülmüyor, direksiyon kumandasına full aktif şekilde bağlı yani orijinalteypte ne yapabiliyorsanız bende onu yapabiliyorum.

ona ilavetten torpidodaki teyp tablete bluetooth ile 3snde bağlanıp tableti komple ekran olarak kullanmamı sağlıyor yani şarkıları tabletden çalabiliyorum.

özetle normal lg renault teypbinden görsellik anlamında torpioda kapalıyken ne varmış iğrenç olan bilemedim ama bence gayetde şık, olmasada dediğim gibi ses farkına 1000 defa tercih edilecek nitelikte fark var.

tema

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabletle ugraşmaya degmez aracımda multimedya cihazı vardı internette ikinci el olarak sattım onun yerine yeni bir cihaz çıkmış android işletim sistemine sahip bir aydır kullanıyorum çok memnunum ekran 10.1 büyüklügünde kullandıgım gsm operatöründen 5 tl ye sınırsız tv paketi aldım internetten televizyon bile izliyorum donma kopma yok youtube yandex ve haritalar navigasyonu hiç bir kısıtlama olmadan kullanabiliyorum arka ve ön görüş kamerasını ekrandan görebiliyorum ayrıca ön görüş kamerası yolda giderken çekim yapıyor daha bir sürü özelligi var kısaca ben şimdilik çok memnunum

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu iş beklenti işi,

temiz görünüm, kullanışlı olsun pratik olsun denilirse elbetdeki o araca hususi üretilmiş 10.1 android yerinde bir seçim olacak

ama yok ben ses kalitesi peşindeyim dersenizde kimse kusura bakmasın ama bahsi geçen sistemlerin neredeyse hepsini teker teker denemiş birisi olarak diyebilirimki asla ama asla 3 yol aktif olan bir Alpine,Pioneer yada JVC,Kenwood olamaz.

insanlar alpine dedimi hepsi aynı sanıyor, sizde bmw 116i ile M760Li aynı araçlarmı? 3 yol aktif,6 adet rca çıkışı,4v çıkış,zaman hizalama,faz hizalama, serbest frekans kesim imkanı , 24bit dac, flac çalabilme bunlar artık uçurum dereceside fark yaratak nadir özellikler.

fabrikasyon teyp 10 üzerinden 4 ise Android 5.5 olsun bu gibi tabletli adam gibi teypler 11 emin olun bahsetiğiniz teypler bir ses kalitesi anlamında zerrre kadar yakın değil insanlarda tahaki iyisini duyane dek elindeki iyi biliyor çünkü bir kıstası yok.

varsa Adanalı arkadaşlar grup halinde bir mangal buluşması yapalım birebir insanların yorumu ozaman konuşulsun

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabletle ugraşmaya degmez aracımda multimedya cihazı vardı internette ikinci el olarak sattım onun yerine yeni bir cihaz çıkmış android işletim sistemine sahip bir aydır kullanıyorum çok memnunum ekran 10.1 büyüklügünde kullandıgım gsm operatöründen 5 tl ye sınırsız tv paketi aldım internetten televizyon bile izliyorum donma kopma yok youtube yandex ve haritalar navigasyonu hiç bir kısıtlama olmadan kullanabiliyorum arka ve ön görüş kamerasını ekrandan görebiliyorum ayrıca ön görüş kamerası yolda giderken çekim yapıyor daha bir sürü özelligi var kısaca ben şimdilik çok memnunum

Merhaba ürünün modeli veya linkini paylaşabilir misiniz?

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neredesiniz bilmiyorum ama benim de joy aracım var ankara da satış yapan biyer var bunun icon panelleside vardır büyük ihtimalle benim bulduğum en uygun ve kaliteli multimedia bu. aracı yeni aldım şuan değil ama ileride bende taktırmayı düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...dya-navigasyon-oem-emr-garage-497519303/detay

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahimerbasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ODz7l0.jpg

Arabam icon paket 10.1 android multimedya takdirdim guzel oldu fakat eski ses kalitesi yok suan neden acaba.nasil eski kaliteyi saglayabilirim.

Multimedya ile ilgili yorumlarinizi bekliyorum

emremutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı cihazdan bende de var. Ses kalitesi için hoparlörlerini değiştirmen lazım. Ayrıca cihazı root la ve viper4android yükle ciddi anlamda kalite artırırsın.

adanus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni cihazdan bende de var. Hem hizli hem android hem de cok guzel duruyor, geri donus kamerasi vesaire ile. Sesin sebebi bizim arabadaki orjinal teyp in4x35 kw desteklemesi. Bu ekran sayesinde 4x50 kw ses uretebiliyor. Hoparlör de yetersiz geliyor haliyle. Degistirmen gerekebilir