Çıldırtan Radyo

alperrr_21

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ilk başta Renault müşteri hizmetleri sonra genel merkezden sırasıyla Oğuzhan beyle ve Furkan beyle görüştüm Haziran ayı dediler sonra İstanbul’un en büyük servislerininin birinin servis şefiyle görüştüm dava edicem dedim.Bana dediği istediğinizi yapın radyo ‘’ lüks’’, güvenliği tehdit etmediği sürece davayı kazanamassınız dedi.Eylül ayını bekledim Renault Ceo’su Berk Çağdaş beyle görüşmek istediğimi konunun ona iletilmesini istediğimi söyledim sonra tekrar Oğuzhan bey aradı Ekim de çözülcek dedi.Ama inanmadım.Tamamen Fransız genel merkezin insafına kalmış ve bu sorun çok az kişide olduğu için sallamıyorlar.Ama aradığında çok kişide var mutlaka çözülcek gibi yansıtıyorlar.Düşünsenize adamlar radyo lüks diyor.Böyle bir anlayıştan ne bekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

newvegas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ilk başta Renault müşteri hizmetleri sonra genel merkezden sırasıyla Oğuzhan beyle ve Furkan beyle görüştüm Haziran ayı dediler sonra İstanbul’un en büyük servislerininin birinin servis şefiyle görüştüm dava edicem dedim.Bana dediği istediğinizi yapın radyo ‘’ lüks’’, güvenliği tehdit etmediği sürece davayı kazanamassınız dedi.Eylül ayını bekledim Renault Ceo’su Berk Çağdaş beyle görüşmek istediğimi konunun ona iletilmesini istediğimi söyledim sonra tekrar Oğuzhan bey aradı Ekim de çözülcek dedi.Ama inanmadım.Tamamen Fransız genel merkezin insafına kalmış ve bu sorun çok az kişide olduğu için sallamıyorlar.Ama aradığında çok kişide var mutlaka çözülcek gibi yansıtıyorlar.Düşünsenize adamlar radyo lüks diyor.Böyle bir anlayıştan ne bekleyebilirsiniz.

O lüks dediği radyoyu araçlarına koymasınlar bakalım, millet radyosuz arabayı alıyor mu? Sattığın malda senin lüks dediğin radyo, insanların günlük hayatlarında araçlarında sürekli kullandığı bir "lüks" değil ihtiyaçtır. Susadığında bir bardak su içip nasıl serinleyip ihtiyacını gideriyorsan; radyoyu da dinleyip rahatlıyorsun yeri geldiğinde. Ancak, görünen o ki; Renault bunu anlayamamış galiba.

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben konuyla ilgili Berk beye ulaşım sağlayabildim. Konuyu kime iletirseniz iletin sadece size standart cevapları veren kişiler değişiyor. Bu sorunu yaşayanların sayısı aslında hiç az değil. Ciddi bir şekilde çözülmeye çalışılsa da R-link sistemi ülkemiz koşullarına uyumsuz düşüncesindeyim. Sorun öyle yada böyle çözüme ulaştırılacaktır. Bence bu sorunu yaşayan ve bekleyen herkes bu durumu telafi etmesi için (bakım hediyesi, aksesuar hediyesi vb vb) talepte bulunsun. Sonuç olarak biz basit bir özelliği kullanamıyoruz.

Furkan arkadaşımız genellikle küstah cevaplar veren biri. Ben de kendisiyle görüştüğümde "bu sorunu yaşayan müşterilerinize tekrar marka bağlılığını nasıl kazandıracaksınız? bakım mı hediye edeceksiniz?" vb sorular sorunca "bakım dediğiniz nedir ya veririz yani" şeklinde cevaplamıştı. O yüzden kendisinin cevaplarını ciddiye alarak kendinizi üzmeyin.

Dava konusuna gelirsek lüks vs gibi bir saçma cevap söz konusu olamaz. Çok detaylı bilgiye sahip olmasamda bu ürün şu anda ayıplı mal yani "sunulan özelliğin işlevsiz olması" konumuna girebilir. Bu yüzden afaki konuşmaktansa benim görüşüm Ekim ayında bu sorun çözülmezse tüketici heyetiyle görüşerek hepimizin aynı yolu izlemesi olacaktır. Şimdilik 3 hafta daha sabır...

Ck66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende joy var. Radyoda “Doğrulama devam ediyor” diye bir yazı çıkıyor ve USB listesini yeni takmışsın gibi en başa alıyor

Michael Owen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Necvox taktıranların böyle sorunları var mı acaba ben serviste yazılım yüklettim yine birey değişmedi

alperrr_21

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ekim de bitiyor.Bu sorunun çözüleceği yok.

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bu konudaki güncel bilgim 44. hafta yani önümüzdeki hafta yazılımın ulaşacağı yönünde. Resmi tatili de düşünerek 30 Ekim itibariyle bu sorunu yaşayanların servislere davet edileceğini düşünüyorum.

alperrr_21

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bir gelişme var mı?

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selam. Bugün bana ulaşım sağlayıp randevu verdiler. Güncel yazılım gelmiş. Sizin de şikayet dosyanız mevcutsa sırasıyla aranmaya başlarsınız. Ben biraz endişeliyim umarım başka şeylerle karşılaşmayız. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

alperrr_21

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelişmeleri buraya yazarsanız çok memnun olurum.Beni aramadılar.Aradım daha ek dosyalar var onları bekliyoruz dediler.