Tekleme gaz kesme

Musa1987

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba forumda yeniyim Aracımın sıkıntısı şu aracım yolda hareket halindeyken boguluyomus gibi gaz kesme ve rolente bozuklu var Antalya'da sanayiye götürdüm buji buji kabloları bobinler tamamı değişti fakat sıkıntı giderilemedi söylenilen araç beyni 1 ve 4 bobinlerini algılamıyor beyne orjinal format atılması lazimmis yani firansadan orjinal format istenmesi gerekiyormuş aracı zamanlar yetkili servisine götürdüm bana söylenen beyin beyin tesisatı ve bir parça daha değişmesi gerektiğini söylediler çıkan fatura ise 9.000 bin TL aracım zaten 2000 model 1.6 16V tek kapı bir araç bu orjinal formatı yetkili servis dışında yapan yok kafayı yiyecem 15000 lik arabaya 9000 bin masraf çıkarıyorlar Antalya'da bildiğiniz bu aracın dilinden anlayabilecek birileri varmı acaba

inegöllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba forumda yeniyim Aracımın sıkıntısı şu aracım yolda hareket halindeyken boguluyomus gibi gaz kesme ve rolente bozuklu var Antalya'da sanayiye götürdüm buji buji kabloları bobinler tamamı değişti fakat sıkıntı giderilemedi söylenilen araç beyni 1 ve 4 bobinlerini algılamıyor beyne orjinal format atılması lazimmis yani firansadan orjinal format istenmesi gerekiyormuş aracı zamanlar yetkili servisine götürdüm bana söylenen beyin beyin tesisatı ve bir parça daha değişmesi gerektiğini söylediler çıkan fatura ise 9.000 bin TL aracım zaten 2000 model 1.6 16V tek kapı bir araç bu orjinal formatı yetkili servis dışında yapan yok kafayı yiyecem 15000 lik arabaya 9000 bin masraf çıkarıyorlar Antalya'da bildiğiniz bu aracın dilinden anlayabilecek birileri varmı acaba

Anlattıkların Gibi Bir Durum Söz Konusu İse FORMAT HİKAYE Oksijen Sensörlerini Değiş dİğer Adı Lambda Sensörü Benimde Aynı Durum Söz Konusu İdi Herkes Fraklı Konuşuyordu Sorun Muhtmelen Odur Kardeşim

Benim 2004 Model Fransız Model 2 Adet Sensör Var Biri Manifoltun Orada Diğeri Katalizörün Orada Fiyatları orjinal BOSH Marka 400 Tl Civarı ( 2 Adet Fiyatı ) 9000 Tlden İyidir

Sen Oksijen Sensörlerini Kontrol Ettir...

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başıma gelen kısa süreli bir sorundan bahsedeceğim, megane 2 aracımla seyir halindeyken 4000 devirden sonra araba gaz kesmeye başlıyordu, gaz kesmekten kasıt gazladığımda araç bi fırlıyor bi öne doğru yığılıyordu , stabil devirlenmiyordu, sorun manyetik sensörden kaynaklanmıştı .Özel serviste banada beyin demişlerdi. Eve gelince ertesi sabah motor soğuyunca sensörün soketiyle oynadım. Sonrasında sorun kesildi Allah'a şükür.

MX4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibanez_022

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun devam ediyor mu?