Amerikan Park Modülü ve Garanti Durumu

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 haziran çıkışlı makyajlı clio4 sahibiyim. Amerikan park modülü aldım piyasadaki en iyi ürünlerden biri. Fakat garanti bozar mı bozmaz mı hiç düşünmemiştim. Ustam bozabilir dedi montajını yapmayalım öğren ona göre yaparız dedi. Sizin bu konu hakkında tecrübeleriniz varsa nedir bu işin aslı öğrenebilir miyim?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ariza isigi yaktigini soyleyenler olmustu clio 4 te.yapanlar dah iyi bilir ben cesaret edio de yapamadim.

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın elektrik aksamının garanti dışı kalacağını söyleyeceklerdir muhtemelen.. ben cam filmi yaptırdım dışarıda... cam motoru bozulursa garanti dışı kalır dediler direkt(teyple alakalı bir sıkıntı yüzünden götürmüştüm).. adamlar zaten çıkan hiçbir problemi garanti kapsamına sokmamaya çalışıyorlar.. ellerine malzeme vermemek lazım. ha ama ne olur. taktırırsınız bakıma götüreceğinizde söker öyle götürürsünüz uğraşırım benim için çok önemli derseniz. kim nereden bilecek.. garanti kapsamındaki araçta çıkan arızadan servis para kazanamayacağı için yapılacak olan işçiliğin onlara zul geldiğini ve servisin üst kademelerindeki yöneticilerin de, çalışanları tembihlediklerini düşünüyorum ben şahsen.. sonuçta size ayıracağı vakti ve kaynağı aynı zamanda parasını ödeyip işlemini yaptırmak isteyen kişilere yöneltmek isteyeceklerdir.

önceki aracımda başıma gelen olayı kısaca aktarayaım (fiat grubu).. yarı otm. şanzıman hafiften sallama yapıyordu garanti bitmesine yakın götürdüm. normal bu endişe edecek bir şey yok dediler.. garanti bitti 1 ay sonra.. garanti bittikten 1 ay sonra da bakım zamanı geldi. bakıma sokmuşken tekrar sorayım dedim. sallama hafif daha artmıştı sadece.. hemen başladılar ovvv bu böyle gitmez bir an evvel kavramanızı değiştirmemiz lazım böyle yola çıkmayın yolda bile kalırsınız demeye başladılar. o dönemde de yan sanayisi yoktu mecburen servisinde yaptırdık yine parasıyla..

Son düzenleme:

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama işte fara giden kablolardan sinyal kabloları kesilip modülle bağlanacak. Sonradan sökülse de anlarlar diye vazgeçtim

Sent from my SM-N920C using Tapatalk