Bir hafta içinde aracımın başına gelmeyen kalmadı.... :(

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta Perşembe Günü Dengesiz..... hat dolmuşçusu sağ on kapıdan aracıma çarptı :sinirli:mad:

YONnoa.jpg

a1G97R.jpg

ZOEvmA.jpg

Pazartesi sabah işe gideceğim on cam çatlamış...:pislik:anla

4GM77L.jpg

Bugunde işten eve gideceğim aracın etrafına bakım bir:sarhoş dedım ne göreyim lastıkte kocaman akıllı vida girmiş, hadi lastikçiye....

Qp7DDk.jpg

var mi benım gibi bir haftada bu kadar sorun yaşayan??? nazar mıdır nedir satacagım aracı ya:loll:sifon

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta Perşembe Günü Dengesiz..... hat dolmuşçusu sağ on kapıdan aracıma çarptı :sinirli:mad:

YONnoa.jpg

a1G97R.jpg

ZOEvmA.jpg

Pazartesi sabah işe gideceğim on cam çatlamış...:pislik:anla

4GM77L.jpg

Bugunde işten eve gideceğim aracın etrafına bakım bir:sarhoş dedım ne göreyim lastıkte kocaman akıllı vida girmiş, hadi lastikçiye....

Qp7DDk.jpg

var mi benım gibi bir haftada bu kadar sorun yaşayan??? nazar mıdır nedir satacagım aracı ya:loll:sifon

Öncelikle geçmiş olsun. Hakikaten pişmiş tavuğun başına gelmez herhalde bu kadar olay üst üste. Allah beterinden korusun diyelim. Bunlar küçük şeyler aslında ama kendimi de sizin yerinize koyunca inanin sogurum arabadan ve sürekli bi şey geleceği yoksa da ya olursa korkusuyla yaşardım. Tekrar geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun. Hakikaten pişmiş tavuğun başına gelmez herhalde bu kadar olay üst üste. Allah beterinden korusun diyelim. Bunlar küçük şeyler aslında ama kendimi de sizin yerinize koyunca inanin sogurum arabadan ve sürekli bi şey geleceği yoksa da ya olursa korkusuyla yaşardım. Tekrar geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.

hehe....

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o arabaya binilmez daha...
zevk vermez...
bi gün kapıya dolmuşu çarpıyo...öbür gün lastiğe çivi giriyo...

yarın nolcağı belli olmaz...arabaya gusul abdesti şart ))
ben olsam anında satarım vaya

hehe

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Teşekkür ederim, bende sogudum valla artık korkarak biniyorum araca

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulunduğumuz Hicri ay Safer ayı'dır, bu ayda insanların olumsuzluklar ile biraz daha fazla karşılaşılabileceği hep söylenir. Mümkün olduğunca dua etmekte fayda var. Geçmiş olsun...

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulunduğumuz Hicri ay Safer ayı'dır, bu ayda insanların olumsuzluklar ile biraz daha fazla karşılaşılabileceği hep söylenir. Mümkün olduğunca dua etmekte fayda var. Geçmiş olsun...

Teşekkür ederim...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Geçmiş olsun Selim. Bende aracı ilk aldığımda sık sık balkona çıkıp bakardım [emoji4][emoji4][emoji4]. Sanırım kendimiz nazar ediyoruz.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Selim. Bende aracı ilk aldığımda sık sık balkona çıkıp bakardım [emoji4][emoji4][emoji4]. Sanırım kendimiz nazar ediyoruz.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sağol abim...yok be abim hiç de üzerine düşmüyorum clio 4 ve diger araçlarda üzerinde düştüğümün üçte biri kadar düşmüyorum, ama bu hafta içinde başıma gelmediği kalmadı, daraldım valla ya

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Canına bişey olmasında gerisi hikaye sıkma tatlı canını qw hayat işte arada olur öyle üst üste gelir inadına gibi:)ama vardır her işte bir hayır olmasa daha iyiymiş elbete ama ......