Fluencelerin arkalarının yerden yüksekliği

pusat23807

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bazen bazı fluenceleri çok oturaklı görüyorum bazılarını ise leylek gibi bu araçların joy touch icon donanım olarak helezon yayı olarak hepsinin yerden yüksekliği standartmı yoksa farklımıdır veya benim gördüklerim alçaltılmış mı özellikle boş olan joy paket toucha göre bayağı arkası yüksek leylek gibi yada benim gözlerde anormallik var 😀

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bazen bazı fluenceleri çok oturaklı görüyorum bazılarını ise leylek gibi bu araçların joy touch icon donanım olarak helezon yayı olarak hepsinin yerden yüksekliği standartmı yoksa farklımıdır veya benim gördüklerim alçaltılmış mı özellikle boş olan joy paket toucha göre bayağı arkası yüksek leylek gibi yada benim gözlerde anormallik var [emoji3]

Benim arac 2014 joy ve araclarin standart hali sizin de soylediginiz gibi leylek misali. Ben araci daha yeni almisken servise birakmistim onlarda on yaylari bastirip arka yaylari bir bucuk bakla kesmisler. Yaklasik 1.5 senedir bu sekilde kullaniyorum. Ayrica 2016 modeller daha da yuksek. 2016 oncesi modeller biraz daha alcak ama yine de ikisi de keylek gibi. Ben araci genel olarak 2-3 kisi bazi durumlarda da 4-5 kisi kullandigim oluyor ve usturuplu gecislerde kasis gibi uerlerde sikinti cikartmiyor fakat benim aracta standart 15” jant vardi ben onu 16” yaptim. Konfor torpulendi halile ama benim lastikler continental ve yumusak hamurlu lastik konforu biraz daha makul duzeye getiriyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pusat23807

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım haklısınız araçlar biraz yüksek ben orijinalden yanayım ama fluence o konuda biraz sıkıntılı hatta virajlarda savurması bile oturaklı olmamasına bağlı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım haklısınız araçlar biraz yüksek ben orijinalden yanayım ama fluence o konuda biraz sıkıntılı hatta virajlarda savurması bile oturaklı olmamasına bağlı

Konfor ve turkiye sartlari sebebi ile yukseltilmis ama benim kullanim amacima hitap etmiyor. Ayrica aracimi da servisin kendi bu hle getirdi dusurduler. Su ana kdar memnunsuz oldugum bi durum olmadi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pusat23807

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım teşekkür ederim ben aracı yeni aldım daha görme şansım olmadı eğer sıkıntı olursa bende sizin gibi yapmayı düşünürüm

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
algıyla ilişkisi var. kendi aracım bazen çok yüksek görünüyor bazen de eh biraz yüksek ama abartı değil hissiyatı veriyor:)

lakin kesin olan bişey var ki oda orjinal hali leylek:)

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazilarinda yaylar kesik oluyor ayrica lastik inc ve yanak yuksekligide büyük etken

pusat23807

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hımmm demekki fazla takmamak gerek ya olanla idare edip yada müdahale etmek gerek :)