Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio touchrome cam cıtaları yok ?

Teşekkür / Beğen

Clio touchrome cam cıtaları yok ?

Merhaba sevgili forum,

5 ekimde clio touhcrome titanyum gri araç satın aldım fakat araçta cam çıtaları ve arka stop lamba altı nikelajlar üzerinde yok,normal siyah lastik şeklinde geldi,etrafda gördüğüm aynı model araçlar hep çıtaları nikelaj.Sahibinden com da 2000 ,3000 civarı km araç satanları aradım onlar da aldıklarında orijinal üzerinde geldi dedi.Benim çıtalara ne olmuş olabilir?

DestanN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı allegro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba sevgili forum,

5 ekimde clio touhcrome titanyum gri araç satın aldım fakat araçta cam çıtaları ve arka stop lamba altı nikelajlar üzerinde yok,normal siyah lastik şeklinde geldi,etrafda gördüğüm aynı model araçlar hep çıtaları nikelaj.Sahibinden com da 2000 ,3000 civarı km araç satanları aradım onlar da aldıklarında orijinal üzerinde geldi dedi.Benim çıtalara ne olmuş olabilir?
    Sanmıyorum kimsenin net bir cevabı yok senin için en mantıklısı aldığın yere sormak olacaktır.

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Krom paketi ek ücret ile alınıyordu, diğer hepsi mi kromlu?
    Clio 0.9 TCe Icon S&S, Noir Étoile

Teşekkür / Beğen
    aldığım yer böyle geldi diyor,ama kullananlara soruyorum fabrikadan böyle geldi diyor.

Mustafa USTA
    T.C Vatandaşı

*USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kısa süre önce Söke-Mimar otomotivi ziyaretim sırasında senin aracının rengine kadar bire bir aynısı bayi de satıştaydı, donanımı hoşuma gittiği için resimlerini çekip forum da konusunu açmıştım.
    Sana çıtaları yok diyen bayiye o konuyu ve resimleri göstermeni tavsiye ederim...

http://www.renaultfanclub.com/clio-4...ch-chrome.html

Teşekkür / Beğen

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısa süre önce Söke-Mimar otomotivi ziyaretim sırasında senin aracının rengine kadar bire bir aynısı bayi de satıştaydı, donanımı hoşuma gittiği için resimlerini çekip forum da konusunu açmıştım.
    Sana çıtaları yok diyen bayiye o konuyu ve resimleri göstermeni tavsiye ederim...

http://www.renaultfanclub.com/clio-4...ch-chrome.html

Evet aynı araç aynı renk,touchrome modeli,bizimki 120 lik otomatik,mais,e mail yazdım bana aracı hangi bayiden aldığımı sordular cevap yazdım fakat daha dönüş olmadı bir kaç gün bekleyip tekrar yazacağım,bazı servislerde joy modeline sonradan takılma çıta gördüm çok kötü yapıştırma çıkacak gibi duruyor,bu işi takip edeyim bakalım ne olacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)