Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araç su aldı

Teşekkür / Beğen

Araç su aldı

2011 kangoo authentique gaz fren pedallarının oldugu yerden su almış başka hiçbir yerinde yoktu. Araçta bir rutubet kokusu oldu bi baktım oradaki paspasın altında su birikmiş epeyde vardı neyden kaynaklanmış olabilir daha önce başına böyle birşey gelen olmuştur illaki..

srdr87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?t=97503
    Sizin araçtada böyle bir sorun olabilir

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı inferno52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 kangoo authentique gaz fren pedallarının oldugu yerden su almış başka hiçbir yerinde yoktu. Araçta bir rutubet kokusu oldu bi baktım oradaki paspasın altında su birikmiş epeyde vardı neyden kaynaklanmış olabilir daha önce başına böyle birşey gelen olmuştur illaki..
    Üst deki yorumda belirtildiği gibi silecek motorunun olduğu yerde su giderleri var tıkandığı zaman içeri su alır .

Teşekkür / Beğen
    Kaloriferden geliyor su onu tesbit ettik. Dün yağmur yağmadıgı halde kaloriferi açtık ve 40 dakka sonra su akıtmaya başladı..
    Komple bozulma ihtimalide var gözenekleri tıkanmıştır diyende var.. Düşünceleriniz nedir dahaca bi elektrikciye götürmedim de götürmeden bi fikir sahibi olalım sizce bozuldu mu gözenekler mi tıkanmıştır Daha 74bindeki aracın kaloriferi bozulmaz dediler artık şans..

Coşkun
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı inferno52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaloriferden geliyor su onu tesbit ettik. Dün yağmur yağmadıgı halde kaloriferi açtık ve 40 dakka sonra su akıtmaya başladı..
    Komple bozulma ihtimalide var gözenekleri tıkanmıştır diyende var.. Düşünceleriniz nedir dahaca bi elektrikciye götürmedim de götürmeden bi fikir sahibi olalım sizce bozuldu mu gözenekler mi tıkanmıştır Daha 74bindeki aracın kaloriferi bozulmaz dediler artık şans..
    Kalorifer peteği ne bakın araç içinden kaçağın nerde olduğunu tespit edin

Teşekkür / Beğen
    Torpidoyu falan indirdiler aşşaya işte gözenekler falan tıkanmış birde tam ney oldugunu unuttum da conta diyim öyle şeylerini değiştirmişler malzemelik pek bi durum yokta torpido olayından dolayı işcilik çok tuttu 250tllik oldum ama ufakta olsa sıkıntı insanın canını sıkıyor herneyse yardımlarınız için saolun

Coşkun
    Teşekkür / Beğen

Bununla geçmiş olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)