Megane 2 - Motoru bitmiş.

suavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ecnebileri sevmek yada sevmemek sizin inisiyatifinizde ona karışamam. Fakat ecnebi=yabancı (Gavur demedim)

Bu bağlamda, araba üretmiyoruz, dolayısıyla yedek parça olarak burada üretilen her malzeme için de patent ücreti ödüyoruz. Burada durumu izah etmeye çalışıyorum ama eminim sizde iyi biliyorsunuz tüm bunları. Aldığımız otomobil için kullandığımız yakıt bile bizim değil. Ben verdiğim mesajda bir gariplik sezmiyorum. Sahip olduğumuz otomobilleri güzel ve temiz kullanmanın da kötü olduğunu sanmıyorum. Ama mal sizin. Dilediğiniz gibi kullanma hakkına sahipsiniz. Allah kaza bela vermesin size de.

ecnebiyle ne alakası var..

renault yedek parça ne güne duruyo...hurdacılar...vs..vs.. bunlar da mı ecnebi))

ecnebi satmaz ki kazalı arabaları...ecnebi bunlara satar...bunlar bize )))

eğer sıfır arabanın kazalı olduğunu anlarsa ecnebi alır o arabayı..
bunlar gibi çakallık yapmaz..

ecnebinin adı ecnebi...ecnebileri , gavurları severim ben..))

suavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Bana satan kişinin de haberi var mı yok mu onuda bilmiyorum. Neyse yapacak birşey yok. Allah can sağlığı versin. Er yada geç mal yerine geliyor. Umarım şansımız bundan sonra iyi olur :)

Buradan araç sahiplerine küçük bir mesajım var, lütfen arabalarınıza düzgün bakın. Bakımlarını ihmal etmeyin. Milli servet, yazık günah elin ecnebisi bizim kötü kullanmamıza parça satıyor resmen haraca bağlıyor. Bu arada kıt kanaat birikmişimiz buharlaşıyor.

Kimsenin vebaline giremem

çok geçmiş olsun arkadaşım. zarar etmenize üzüldüm. yukarıda yazanlar mesajlarınızda dikkatimi çeken yerler

milli servet oldukları konusunda tamamen haklısınız

başkalarının vebalini almakta kul hakkına girer. yeni alıcısına tüm kusurları söyleyerek ve düşük fiyatına satarak iyi niyetinizi gösterdiniz. bundan sonrası yeni sahibinin vicdanıyla ilgili, umarım sayıları az olan dürüst esnaflardan biridir

Allah daha iyilerini, gönlünüzden geçeni nasip etsin

suavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur. Evveliyatında temiz kullanılmış aracı, temiz temiz kullanınca arızası da az oluyor. Fakat istisnalar kaideyi bozmaz. Citroen C4 kullanan kardeşimde ön takımdan çok şikayetçi. Daha öncesinde Peugeot 208 kullanıyordu. Onda da direksiyon kutusu sıkıntı vardı. Belki de elektronik eşyada olduğu gibi buda şans işidir. Kim bilir?

ustam bendede megane 2 var 10.01.2008 trafik çıkışlı 25.06.2009 da satın aldım aldıgımda 60.000 kmdeydi ben araca 8,5 yıldır kullanıyorum sizin dediğiniz gibi ön düzen problemi yaşamadım ayrıca aracım suan 203000 kmde ve yağını 15.000 de bir değiştiriyorum ve gram yağ eksiltme yakma yok isterseniz gelip görebilirsiniz aracım 100 hp olan expression paketi dizel otomatik ayrıca

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Bana satan kişinin de haberi var mı yok mu onuda bilmiyorum. Neyse yapacak birşey yok. Allah can sağlığı versin. Er yada geç mal yerine geliyor. Umarım şansımız bundan sonra iyi olur :)

mal yerine geliyo da benim cebimi boşaltmaya hakları yok

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ecnebileri sevmek yada sevmemek sizin inisiyatifinizde ona karışamam. Fakat ecnebi=yabancı (Gavur demedim)

Bu bağlamda, araba üretmiyoruz, dolayısıyla yedek parça olarak burada üretilen her malzeme için de patent ücreti ödüyoruz. Burada durumu izah etmeye çalışıyorum ama eminim sizde iyi biliyorsunuz tüm bunları. Aldığımız otomobil için kullandığımız yakıt bile bizim değil. Ben verdiğim mesajda bir gariplik sezmiyorum. Sahip olduğumuz otomobilleri güzel ve temiz kullanmanın da kötü olduğunu sanmıyorum. Ama mal sizin. Dilediğiniz gibi kullanma hakkına sahipsiniz. Allah kaza bela vermesin size de.

sana demediydim hacı..karacan abiye demiştim...

güzel ve temiz bakmadan kastın bakımlarını yaptırmak ise yaptırıyoruz....))

yoksa rallicilik oynamıyoruz....))

kostantin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun hocam