Uzaktan kumanda çalışmıyor

rftnlsy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Iyi gunler herkese benim aracım 98 rme arkadaşlar uzaktan kumanda çalışmaz oldu sıkıntısız çalışıyordu ama ne oldu bilmiyorum çalışmamaya başladı direk ustaya yatmak istemiyorum eger başına gelen varsa yardımcı olabilirler mi bu arada kumandanın pilini değistirdim

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Iyi gunler herkese benim aracım 98 rme arkadaşlar uzaktan kumanda çalışmaz oldu sıkıntısız çalışıyordu ama ne oldu bilmiyorum çalışmamaya başladı direk ustaya yatmak istemiyorum eger başına gelen varsa yardımcı olabilirler mi bu arada kumandanın pilini değistirdim
Araç garaj kumandası satan tamirini yapan yerler var oralara gösterin . Eski aracımda kumandayı gösterdim usta uğraştı etti olmadı [emoji17] parada istemedi gerçi aracı aldığımda da çalışmıyor du

ekotron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim eger tusa basinca kumanda da isik vs varda yanmiyorsa pili bitiktir. Kumandayi ac pilini degiatir ama pili degiati hala calismiyorsa hic tamirciyle ugrasma cunku pek ramiri olan bir parca degil. 50 lira civaarina yeni bir tane ya kendin tak yada gotur sadece aliciyi degia de daha ucuza gelir. Benim kendim yeni alarm alip kendim taktim. Sistem ayni sadece soketlerin yeri degiaiktir. Bosubosyna para harcama derim

rftnlsy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler saolun