Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uzaktan kumanda çalışmıyor

Teşekkür / Beğen

Uzaktan kumanda çalışmıyor

Iyi gunler herkese benim aracım 98 rme arkadaşlar uzaktan kumanda çalışmaz oldu sıkıntısız çalışıyordu ama ne oldu bilmiyorum çalışmamaya başladı direk ustaya yatmak istemiyorum eger başına gelen varsa yardımcı olabilirler mi bu arada kumandanın pilini değistirdim

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı rftnlsy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi gunler herkese benim aracım 98 rme arkadaşlar uzaktan kumanda çalışmaz oldu sıkıntısız çalışıyordu ama ne oldu bilmiyorum çalışmamaya başladı direk ustaya yatmak istemiyorum eger başına gelen varsa yardımcı olabilirler mi bu arada kumandanın pilini değistirdim
    Araç garaj kumandası satan tamirini yapan yerler var oralara gösterin . Eski aracımda kumandayı gösterdim usta uğraştı etti olmadı parada istemedi gerçi aracı aldığımda da çalışmıyor du

ekotron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kardesim eger tusa basinca kumanda da isik vs varda yanmiyorsa pili bitiktir. Kumandayi ac pilini degiatir ama pili degiati hala calismiyorsa hic tamirciyle ugrasma cunku pek ramiri olan bir parca degil. 50 lira civaarina yeni bir tane ya kendin tak yada gotur sadece aliciyi degia de daha ucuza gelir. Benim kendim yeni alarm alip kendim taktim. Sistem ayni sadece soketlerin yeri degiaiktir. Bosubosyna para harcama derim

Teşekkür / Beğen

Çok teşekkürler saolun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)