Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: C tip gündüz led far joy modele nasıl uyum sağlar ?

Teşekkür / Beğen

C tip gündüz led far joy modele nasıl uyum sağlar ?

Arkadaşlar, ikinci el satılık araçlara göz atarken 2017 joy bir megane de üst kasa c şeklinde far gördüm. Satan şahısı aradım bilgi almak istediğimde galerici olduğunu araç sahibi önden kaza sonrası tamir ettirken yaptırmış ama nerede yaptırdığını bilmediğini söyledi. Benim merak ettiğim temiz çıkma touch far takımı aksam direk soket tesisat olur mu ?
    Orijinal birebir far nasıl çalışır beyin yada extra malzeme gerekli mi ? Kafama bu olay çok takıldı tampon sökülür mü anlayanlar varsa yorumları beni sevindirir. Teşekkürlerimle..

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı celcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ikinci el satılık araçlara göz atarken 2017 joy bir megane de üst kasa c şeklinde far gördüm. Satan şahısı aradım bilgi almak istediğimde galerici olduğunu araç sahibi önden kaza sonrası tamir ettirken yaptırmış ama nerede yaptırdığını bilmediğini söyledi. Benim merak ettiğim temiz çıkma touch far takımı aksam direk soket tesisat olur mu ?
    Orijinal birebir far nasıl çalışır beyin yada extra malzeme gerekli mi ? Kafama bu olay çok takıldı tampon sökülür mü anlayanlar varsa yorumları beni sevindirir. Teşekkürlerimle..
    Far grubunu bilmiyorum ama ben 2014 fluence arka stoplari 2016 ledli stoplara degistirirken epey sorunla karsilastim. Oncelikle soketler uymadi. Sonrasinda cevirici vs olmadigindan eski stoplarin soketlerini kesip ledli stoplara lehimledikten sonra calisti. Yerleri birebir uyumlu oldugundan sorun cikmadi. On far grubu soketleri nasildir bilmiyorum ama renaultu biraz tanidiysam muhakkak ki farkli yapmislardir ( insallah aynidir ). Ben aracin arkadaki fluence yazisini krom uzeri yaziyla ( 2016 iconlarinki ile ) bagaj acma tesisatini da degistirmek zorunda kaldim. Servis bagaj acma tesisati ile geldigini soyledi. Zira bu islerden anliyorsaniz kesip lehimleme vs eliniz yatkinsa yapabilirsiniz. Ama led grubu ayrica beyin ister mi bilemiyorum. Mesela ben yine araca gunduz ledlerini taktim benim aracta yoktu ve benim aracin beyni desteklemediginden parklara baglamak zorunda kaldim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Tansel, eyvallah kardeşim. Joy megane de gündüz led var ama tipsiz çalışma prens i diğerleri gibi far açıldığında ışık led güç kademesi düşüyor. Far grubum yine sarı lamba olsa sıkıntı olmaz c tip led aydınlatma çalışması yeter. İşe yara bir konu olduğunu düşünüyorum.

Teşekkür / Beğen
    süper yalnız olmadığıma sevindim bugün bende onu düşündüm daha doğrusu uzun zamandır düşünüyordum. ama işin bir de Allah korusun kaza boyutundaki yapımını hesaba katın ben orada takıldım kaldım eski fardan mı yoksa yeni taktırdığım fardan mı takarlar diye bu konu ile bilgisi olan varsa fikir verirse memnun olurum

ReKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Ben aracı teslim alırken sorduğumda icona cevirebilirsiniz soketler uyumlu demişlerdi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)