Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadjar edc vites geçişlerinde ses yapıyor

Emre5757 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Kadjar edc vites geçişlerinde ses yapıyor

Herkese merhaba temmuz 2017 de kadjar sahibi oldum. Ekim ayı gibi ikinci vitesten birinci vitese geçerken sürtme sesi duymaya başladım. Geçen hafta yetkili serviste aracı götürdüm. Ve aracın iki gün boyunca serviste kalması gerektiğini önce yazılım atılacagını sesin devam etmesi durumunda şanzıman değişebileceği söylendi. Benim gibi bu sorunu yaşayan Arkadaşlar varmıdır.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Emre5757 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba temmuz 2017 de kadjar sahibi oldum. Ekim ayı gibi ikinci vitesten birinci vitese geçerken sürtme sesi duymaya başladım. Geçen hafta yetkili serviste aracı götürdüm. Ve aracın iki gün boyunca serviste kalması gerektiğini önce yazılım atılacagını sesin devam etmesi durumunda şanzıman değişebileceği söylendi. Benim gibi bu sorunu yaşayan Arkadaşlar varmıdır.
    Edc nin kronik problemleri yeni nesilde de cozulememis demekli. Yasilimla duzelmeyeck buyuk ihtimalle sanziman degisimi yapilacak size ve bir sure sonra degisen sanziman da ayni sorunu yapacak.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen

merhaba bendede otomatik 1.5 dci kadjar var aracım trafikte istop edicekmiş hissi veriyor ben bunu video çektim servise götürdüm bir problem yok diye geri gönderdiler nasıl bir yol izlemem gerek teşekkürler!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 1 misafir)

1. Aykut_25