Mutlu Aku 72Ah Aldim..

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat 340 tl + lasriklere nitrojen basildi hediye olarak.. Arac bugun mars basmadi ve aku zayif uyarisi verdi..zaten ustundeki aku fabrikasyon 60Ah aku idi.. 4 yil olacak neredeyse.. Kiydim paraya ve mutlu aku aldim..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun. hafta sonu bitmesi hafta içi koşturmacası arasında olmasından iyidir. bende 2 yıl önce değiştirmiştim varta silver dinamic 12v 63 ah

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Fiyat 340 tl + lasriklere nitrojen basildi hediye olarak.. Arac bugun mars basmadi ve aku zayif uyarisi verdi..zaten ustundeki aku fabrikasyon 60Ah aku idi.. 4 yil olacak neredeyse.. Kiydim paraya ve mutlu aku aldim..
Şarj dinamosu nuda ölçtü lermi? Seçtiğiniz akü ve değerleri gayet iyi [emoji106][emoji122]

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şarj dinamosu nuda ölçtü lermi? Seçtiğiniz akü ve değerleri gayet iyi [emoji106][emoji122]
Şarjda sıkinti yok..Zaten onceki aku de olcumlerde 12,xx cikiyordu fakat ustam her an küt diye bitebilir dikkat et diyordu..Bugune nasipmis.. Ozellikle 72 amper al diye belirtmisti ustam..fluenclerde elektrik destekli aksam fazla oldugu icin guclu aku lazim demisti..

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun. hafta sonu bitmesi hafta içi koşturmacası arasında olmasından iyidir. bende 2 yıl önce değiştirmiştim varta silver dinamic 12v 63 ah
Hafta ici bitseydi tam sıkınti, cocuklari okula birakiyorum ise git gel felan tam rezil olurdum sanayiye git gel..Allahtan pazar pazar acik bir yer buldum..Lastik nitrojen dolumu da cabasi oldu..

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun güle güle kullanın akıllıca seçim olmuş ama geçen seneye göre uçmuş fiyatlar demek....

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önceki aracıma Mart ayında mutlunun yan ürünü olan ve 2 yıl mutlunun garantisi altindaki halk akü taktım 6 ay kadar kullandım sıkıntı yaşamadım.mutlu ya göre fiyat farkı da vardı. 60 amper. 130tl idi.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Daha önceki aracıma Mart ayında mutlunun yan ürünü olan ve 2 yıl mutlunun garantisi altindaki halk akü taktım 6 ay kadar kullandım sıkıntı yaşamadım.mutlu ya göre fiyat farkı da vardı. 60 amper. 130tl idi.

Bende aynısını yapıyordum sonra cesaret edemedim 3-5 fazla olsun kafam rahat olsun diye silver dan devam ettim qw

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun güle güle kullanın akıllıca seçim olmuş ama geçen seneye göre uçmuş fiyatlar demek....
Fiyatlar cidden ucuk..bir akü 340 lira olur mu demeyin,oluyormus..hersey ates pahasi gunumuzde..