Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ayarlanabilir direksiyon airbag arızası

Teşekkür / Beğen

ayarlanabilir direksiyon airbag arızası

arkadaşlar iyi geceler. benim direksiyon ayarlanabilir önce bu bilgiyi vereyim. uzun yolda giderken airbag kontrol uyarısı aldım. sanayide usta bilgisayarda arizayi sildi ve direksiyonu fazla oynama dedi. biraz kullandıktan sonra tekrar lamba yandı. bende direksiyonu oynattim. ışık söndü. artık sönmüyor sorun nedir bilen sürücüler, tecrübeleri ve masraf tahmini yaparsa memnun olurum. direksiyonda bunun film kablosu felan varsa fiyatı nedir ya da tamir edilir mi ettirmek mantikli midir gibi cevaplar daha bilgilendirici olacaktır.

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı kkbezci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi geceler. benim direksiyon ayarlanabilir önce bu bilgiyi vereyim. uzun yolda giderken airbag kontrol uyarısı aldım. sanayide usta bilgisayarda arizayi sildi ve direksiyonu fazla oynama dedi. biraz kullandıktan sonra tekrar lamba yandı. bende direksiyonu oynattim. ışık söndü. artık sönmüyor sorun nedir bilen sürücüler, tecrübeleri ve masraf tahmini yaparsa memnun olurum. direksiyonda bunun film kablosu felan varsa fiyatı nedir ya da tamir edilir mi ettirmek mantikli midir gibi cevaplar daha bilgilendirici olacaktır.
    Sargısı kopmuştur,150-200tl civarı değiştirirler sargıyı

Teşekkür / Beğen
    Bir yerde temassızlik var gibi.ariza ışığı yakıyor.ariza kaydı silinince ışık sonuyor ama tekrarlıyor.bence airbag den anlayan bir elektrikçi ye göstermeniz gerekir belki ufak bir şeydir.
    Allah göstermesin kaza anında patlamayabilir

Teşekkür / Beğen
    hocam direksiyonu ayarlayarak ışığı söndürüyorum 5 10 dakika sonra tekrar arıza ışığı yanıyor.

Teşekkür / Beğen

tamam işte biryerlerde temassızlık var gibi.bilen birisinin bakması lazım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler