2015 kadjar sahibim fakat 2016 2017 kadjar rlink güncellemesini alamiyorum!!!

met52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 kadjar sahibim fakat 2016 2017 kadjar rlink güncellemesini alamiyorum!!! Nasil alabilirim bursada ikametgah ediyorum fakat bursa servisi rezalet aracim fabrika hatali geldi servise gönderdim araci sadece servisin yaptiği iş aracimi yikatip geri göndermeleri bilen kişiler varsa yorum yazarsa sevinirim!

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son rlink sürümünüz nedir ki ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
harıta guncellemeı mı demek ıstedınız? 1 yıllık hedıye edılen ınternet paketınız bıtınce guncelleme olsa bıle bunu kontrol edemıyorsunuz.
geçenlerde hava durumunu satın almak ıstedım onu bıle alamıyorum artık "satın al" butonu yok ortalıkta :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 kadjar sahibim fakat 2016 2017 kadjar rlink güncellemesini alamiyorum!!! Nasil alabilirim bursada ikametgah ediyorum fakat bursa servisi rezalet aracim fabrika hatali geldi servise gönderdim araci sadece servisin yaptiği iş aracimi yikatip geri göndermeleri bilen kişiler varsa yorum yazarsa sevinirim!

Servis konusunda haklısınız özellikle r link konusunda siz onlardan daha çok bilgiye sahipsinizdir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

met52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son rlink sürümüm 22.15.703 yazıyor güncelleme kısmı kitli açık değil birde hocam sizinkiler nedir? 2015 rlink icon aracım

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son rlink sürümüm 22.15.703 yazıyor güncelleme kısmı kitli açık değil birde hocam sizinkiler nedir? 2015 rlink icon aracım

Bendeki bu sürüm sizinki eski. Hatta benimkinden sonra yeni bi sürüm daha çıktı. Güncellemeyi servis yapiyor siz yapamazsiniz.

dcb5b1992a10c60d00cbd444e395fac2.jpg

met52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım bursa servisi götürdüğümde son güncellemeler yapıldı ve daha güncelleme olmadığını belirtiyor sizin aracınız kaç model?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 model. Servis başından atmak icin öyle diyordur.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım bursa servisi götürdüğümde son güncellemeler yapıldı ve daha güncelleme olmadığını belirtiyor sizin aracınız kaç model?

Sayın Met52 ben de 2016 megane 4 icon sahibiyim. Net olarak hatırlamıyorum ancak ya bu forumda ya da diğer forumda başımdan geçen bir olay paylaşmıştım. Paylaşımımı araştırıyorum, bulduğumda sizi bilgilendireceğim. Benim aracımda da Rlink2 sürüm 2.2.17.803 aracı aldığım günden beri bu sürüm vardı, ancak 1 yıllık aboneliklerimden bazıları bittiğinde ben de sizin gibi güncelleme falan aktif olarak gözükmeyince biraz kurcaladım ve gördüm ki sistem sürümü benim müdahalem dışında değişmiş ve 2.2.15.703 olmuş.
Bunun üzerine servise gittim durumu anlattım bana olmaz öyle şey dediler, yanlış hatırlıyor olabilirsiniz falan dediler. Bunun üzerine ben önceden çektiğim fotoğrafları, forumlarda paylaştığım fotoğraflı mesajları gösterdim, bu duruma servis te şaşırdı. Sonuç olarak ikna ettim ve servis tarafından güncelleme yapıldı. Şimdi rlink2 sürümü benim araçta 2.2.17.803
Servise tekrar gittiğinizde ısrarcı olun.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş