Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 kadjar sahibim fakat 2016 2017 kadjar rlink güncellemesini alamiyorum!!!

met52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Angry 2015 kadjar sahibim fakat 2016 2017 kadjar rlink güncellemesini alamiyorum!!!

2015 kadjar sahibim fakat 2016 2017 kadjar rlink güncellemesini alamiyorum!!! Nasil alabilirim bursada ikametgah ediyorum fakat bursa servisi rezalet aracim fabrika hatali geldi servise gönderdim araci sadece servisin yaptiği iş aracimi yikatip geri göndermeleri bilen kişiler varsa yorum yazarsa sevinirim!

karacamelih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Son rlink sürümünüz nedir ki ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kadjar 1.5 dci Edc Icon Cosmo Mavi

Teşekkür / Beğen
    harıta guncellemeı mı demek ıstedınız? 1 yıllık hedıye edılen ınternet paketınız bıtınce guncelleme olsa bıle bunu kontrol edemıyorsunuz.
    geçenlerde hava durumunu satın almak ıstedım onu bıle alamıyorum artık "satın al" butonu yok ortalıkta

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı met52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 kadjar sahibim fakat 2016 2017 kadjar rlink güncellemesini alamiyorum!!! Nasil alabilirim bursada ikametgah ediyorum fakat bursa servisi rezalet aracim fabrika hatali geldi servise gönderdim araci sadece servisin yaptiği iş aracimi yikatip geri göndermeleri bilen kişiler varsa yorum yazarsa sevinirim!
    Servis konusunda haklısınız özellikle r link konusunda siz onlardan daha çok bilgiye sahipsinizdir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    son rlink sürümüm 22.15.703 yazıyor güncelleme kısmı kitli açık değil birde hocam sizinkiler nedir? 2015 rlink icon aracım

Teşekkür / Beğen

2015 kadjar sahibim fakat 2016 2017 kadjar rlink güncellemesini alamiyorum!!!

son rlink sürümüm 22.15.703 yazıyor güncelleme kısmı kitli açık değil birde hocam sizinkiler nedir? 2015 rlink icon aracım
    Bendeki bu sürüm sizinki eski. Hatta benimkinden sonra yeni bi sürüm daha çıktı. Güncellemeyi servis yapiyor siz yapamazsiniz.

7. Teşekkür met52 Mesaja Teşekkür Etti.
    Teşekkür / Beğen
    anladım bursa servisi götürdüğümde son güncellemeler yapıldı ve daha güncelleme olmadığını belirtiyor sizin aracınız kaç model?

Teşekkür / Beğen
    2015 model. Servis başından atmak icin öyle diyordur.

ercan_kocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    anladım bursa servisi götürdüğümde son güncellemeler yapıldı ve daha güncelleme olmadığını belirtiyor sizin aracınız kaç model?
    Sayın Met52 ben de 2016 megane 4 icon sahibiyim. Net olarak hatırlamıyorum ancak ya bu forumda ya da diğer forumda başımdan geçen bir olay paylaşmıştım. Paylaşımımı araştırıyorum, bulduğumda sizi bilgilendireceğim. Benim aracımda da Rlink2 sürüm 2.2.17.803 aracı aldığım günden beri bu sürüm vardı, ancak 1 yıllık aboneliklerimden bazıları bittiğinde ben de sizin gibi güncelleme falan aktif olarak gözükmeyince biraz kurcaladım ve gördüm ki sistem sürümü benim müdahalem dışında değişmiş ve 2.2.15.703 olmuş.
    Bunun üzerine servise gittim durumu anlattım bana olmaz öyle şey dediler, yanlış hatırlıyor olabilirsiniz falan dediler. Bunun üzerine ben önceden çektiğim fotoğrafları, forumlarda paylaştığım fotoğraflı mesajları gösterdim, bu duruma servis te şaşırdı. Sonuç olarak ikna ettim ve servis tarafından güncelleme yapıldı. Şimdi rlink2 sürümü benim araçta 2.2.17.803
    Servise tekrar gittiğinizde ısrarcı olun.
    MEGANE IV 1.5 DCİ EDC 110 BG "Hayat 3,5 la 4 arasındadır; ya 3,5 atarsın, ya 4/4 lük yaşarsın"

11. Teşekkür met52 Mesaja Teşekkür Etti.
    ercan_kocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Bu konuda önceki paylaşımıma ait link aşağıda,

http://www.renaultfanclub.com/renaul...egisiklik.html
    MEGANE IV 1.5 DCİ EDC 110 BG "Hayat 3,5 la 4 arasındadır; ya 3,5 atarsın, ya 4/4 lük yaşarsın"

13. Teşekkür met52 Mesaja Teşekkür Etti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler