Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: symbol de hangisi tercih etmeliyim

memolikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

symbol de hangisi tercih etmeliyim

merhaba arkadaşlar symbol marka bir araç düşünüyorum
    1,2 benzinli sıfır çıkmıyormuş 1.0 motor varmış
    ve 1.5 dci motor var
    sizce hangisi tercih edilmeli çekiş açısından yakıt açısından tavsiyeniz hangisi olur
    avantaj olarak cu arkadaşlara teşekkürler
    kullananlar bu işin en iyi uzmanı çünkü
    Konu memolikk tarafından (04.Aralık.2017 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.
    19 EUROPAşkı

sempati1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kardeş ben 1.2 joy kullanıyorum ıkı sene oldu ful depoyla 900 1000 km arası gidiyor. Vegisi 1.5 göre daha ucuz eger benin hızla işim olmaz otobanda millette yarışma gibi derdim yok dıyorsan tavsıye ederım ha öyle seri araba degıl ama rapmada felan klıma acıkkken 80 90 yıgılmadan gıdersın ama ben seri araba severim rampara cıkarken 120 130 la cıkarım dersen 1.5 al ama sırf bunun ıcın hem vergide hem bakımda masrafta daha fazla vermene gerek yok bence zaten yakıtta da benzınle mazot arasında pek fark kalmadı

3. Beğeni memolikk liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı sempati1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben 1.2 joy kullanıyorum ıkı sene oldu ful depoyla 900 1000 km arası gidiyor. Vegisi 1.5 göre daha ucuz eger benin hızla işim olmaz otobanda millette yarışma gibi derdim yok dıyorsan tavsıye ederım ha öyle seri araba degıl ama rapmada felan klıma acıkkken 80 90 yıgılmadan gıdersın ama ben seri araba severim rampara cıkarken 120 130 la cıkarım dersen 1.5 al ama sırf bunun ıcın hem vergide hem bakımda masrafta daha fazla vermene gerek yok bence zaten yakıtta da benzınle mazot arasında pek fark kalmadı
    cevabın için teşekkür ederim 1.2 çıkmıyormuş 1.0 motor varmış bunun 1.2 ile daha mı düşük olur yada çekişi daha düşük mü olur 1.5 ay önce bayide 51000 tl fiyat almıştım asf oto dan 1.0 motor diye caydım 1.2 olsaydı alacaktım arasında ki fark nasıldır çekişi düşük olursa motoru düşük diye yakıtı az olmuyor malesef daha çok yakarsa boşa almış olmayalım milletten duyduğum 1.5 ler az yakıyormuş dediler kullananlara sorayım dedim
    19 EUROPAşkı

alpikom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    1.o motorlar turbo beslemeli çıkacağı için çekişte 1.6 atmosferik motorlar dan daha iyi çekeceğini garanti ederim motor konusunu düşünme yani çekmez diye.artı senede 15 bin km yapmıyorsan hiç dizele bulaşma,al benzinli turbo 1.0 keyfine bak yakıtıda kesinlikle üzmez seni hele bol yokuşlu bir şehirde yaşamıyosan tavsiyem benzinli motordan yanadır.

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    1.0 73hp 97nm tork a sahip 3 silindir li atmosferik motor fabrika verileri 1.2 den daha güzel tüketim ve hızlanma olarak .

Teşekkür / Beğen
    atmosferik ise biraz sıkıntı ama hız yapan biri değilseniz yinede alınabilir.ben 1.2 75 bg clio 3 kullanıyorum ban göre gayet yeterli geliyor .

Teşekkür / Beğen
    3 silindir araça yaklaşma dediler 4 silindir olsun rahat olsun dediler 1.0 motor 3 silindirse o zaman ikinci el 1.2 benzinli yada 1.5 dizel arasında seçim yapılsa bunlar 4 silindirli mi peki teşekkürler
    19 EUROPAşkı

Gökhan Gümüş
    gokhan3505 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    bana kalırsa sembol almayın derim gidin 1.2 clio alın touch alın joy alın icon alın illa 1.2 alacaksanız clio alın derim.
    SİVAS DURDULU ORTAOKULU . I love my car. Meggy III (2012-2016) Clio IV (2016-....)

10. Beğeni alpikom liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı memolikk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 silindir araça yaklaşma dediler 4 silindir olsun rahat olsun dediler 1.0 motor 3 silindirse o zaman ikinci el 1.2 benzinli yada 1.5 dizel arasında seçim yapılsa bunlar 4 silindirli mi peki teşekkürler
    evet 1.2 16valf olanlar 4 silindirli.tavsiye ederim clio 3 var bende çok temiz vede çok memnunum kullanması çok keyifli bir araba.tipide benim hoşuma gidiyor

Teşekkür / Beğen

symbol clio captur megane fiyat listesinde baktığım araçlarda joy paketler hemen hemen hepsi birbirine yakın bu parayı verdikten sonra megane daha iyi olmazmı acaba neden fiyatları birbirine yakın acaba
    19 EUROPAşkı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)