Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015-2016 model kadjarlarin torpido işik sorunu .....

Teşekkür / Beğen

Angry 2015-2016 model kadjarlarin torpido işik sorunu .....

Arkadaşlar 2016 model Kadjar İcon alarak aranıza katıldım.Çok güzel bir araç , ancak hemen her araçta olduğu gibi bazı eksileri var malumunuz.Beni hayrete düşüren torpido gözü ışığı olmaması oldu.Gece dehlizde bir şeyler arıyoruz resmen. Renault com.tr ye girerek iletişim formu doldurdum ve bu durumun telafi edilmesini talep ettim. Cevap -tabi ki- ilgili bölüme ileterek ilerde bakarız oldu.Bu konuda muzdarip olanlar da renault com tr ye yazarsa sanırım bir program dahilinde bu eksiklik çözülebilir. Hepimiz Kadjarlarımızı güzel günlerde neşe içinde kullanalım .......

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı ERDOĞANSU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2016 model Kadjar İcon alarak aranıza katıldım.Çok güzel bir araç , ancak hemen her araçta olduğu gibi bazı eksileri var malumunuz.Beni hayrete düşüren torpido gözü ışığı olmaması oldu.Gece dehlizde bir şeyler arıyoruz resmen. Renault com.tr ye girerek iletişim formu doldurdum ve bu durumun telafi edilmesini talep ettim. Cevap -tabi ki- ilgili bölüme ileterek ilerde bakarız oldu.Bu konuda muzdarip olanlar da renault com tr ye yazarsa sanırım bir program dahilinde bu eksiklik çözülebilir. Hepimiz Kadjarlarımızı güzel günlerde neşe içinde kullanalım .......
    Bende fluence var onda da torpido aydınlatma yok. Hatta aydınlatma tesisatı olmadıgından servis göğüs tesisatının komple değişmesi gerektiğini ve 3000 lira da ona istedi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karacamelih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Maalesef ilk cikan kadjarlarda yok. Yenilerde iyilestirme yapildi torpido aydinlatma geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kadjar 1.5 dci Edc Icon Cosmo Mavi

4. Beğeni selim_ugur liked this post

Teşekkür / Beğen
    ben serviste taktırttım. 100 lira verdim.
    orjinal aydınlatma değil zaten takmalık yerde yok orda.

Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende fluence var onda da torpido aydınlatma yok. Hatta aydınlatma tesisatı olmadıgından servis göğüs tesisatının komple değişmesi gerektiğini ve 3000 lira da ona istedi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    izmir Reno mais söylediğim halde ücret karşılığı takarız vs demedi.

Teşekkür / Beğen

Sorunu üzerine basınca yanan basınca kapanan yuvarlak led ışık alarak çözdüm.Torpido gözünün yanına taktım hiç olmazsa yanda oturan açıp kapatır ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)