Cam fıskiyesi arabadan soğuttu

ozan1071

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam fiskiyesi surekli tikaniyor. Fiskiyeleri söktüm temizledim,sanayide hava sıktırdım, yeni fıskiye bașlığı taktim ama en fazla bir gün açıldı.Sonra yine tikaniyor. Bıktım fiskiyesinden de arabasindan da. Ne yapabilirim baska?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Cam fiskiyesi surekli tikaniyor. Fiskiyeleri söktüm temizledim,sanayide hava sıktırdım, yeni fıskiye bașlığı taktim ama en fazla bir gün açıldı.Sonra yine tikaniyor. Bıktım fiskiyesinden de arabasindan da. Ne yapabilirim baska?
Kabı temizleyin dibinde tortu vardır

ozan1071

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Denedim ama olmuyor. İcine hortum sokup suyun dolup tasmasini sagladim. Bi kac dakika tekrarladim ama fayda etmiyor

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Denedim ama olmuyor. İcine hortum sokup suyun dolup tasmasini sagladim. Bi kac dakika tekrarladim ama fayda etmiyor
Yeterli gelmemiş olsa gerek ki halen fıskiye yi tıkayan birşeyler var. Söke bilirsen daha iyi olur,birde yaşadığınız bölgede sular kireçli ise buda çabuk tıkanma yapar

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hortumu kesin araya mercedeslerin dizel mazot süzgeçleri vardı ondan takın.w124 kasa mazot sğzgeçi deyin verirler ucuz bişey zaten.içinde silindir şeklinde çay süzgeçi gibi bilet var dışı şeffaf.mazottaki pisliği bike tutuyor en azından pislik fıskıyeye gitmeden tutar.ayrıca fiskiye hortumu söküp depodaki suyu su sıkarak boşaltın devir daim yapın.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hortumu kesin araya mercedeslerin dizel mazot süzgeçleri vardı ondan takın.w124 kasa mazot sğzgeçi deyin verirler ucuz bişey zaten.içinde silindir şeklinde çay süzgeçi gibi bilet var dışı şeffaf.mazottaki pisliği bike tutuyor en azından pislik fıskıyeye gitmeden tutar.ayrıca fiskiye hortumu söküp depodaki suyu su sıkarak boşaltın devir daim yapın.

nereye takacan hacı onu ))

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam fiskiyesi surekli tikaniyor. Fiskiyeleri söktüm temizledim,sanayide hava sıktırdım, yeni fıskiye baÈ™lığı taktim ama en fazla bir gün açıldı.Sonra yine tikaniyor. Bıktım fiskiyesinden de arabasindan da. Ne yapabilirim baska?

ılık su + limon tuzu....olay tamamdır...

yine olmazsa

ılık + limon tuzu + fiskiyelerin kafasını çıkartacak suyu boşaltma olay tamamdır

:eyv

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam fiskiyelerine gelen siyah hortum 2 ye ayrılmadan tekli halde iken müsait yerine kesip araya takıcan.filtrenin bir giriş bir çıkışı var hortum takılan.

takılır hacı...güzel bişeymiş...ben de dedim su motorunu çıkışına falan mı takılıyo..öyle olsa takamayız diye ))