Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YAĞ FİLTRESİ hangisi 7700274177-8200768927 ?

Teşekkür / Beğen

YAĞ FİLTRESİ hangisi 7700274177-8200768927 ?

Arkadaşlar internetten bakım malzemesi aldım. Yağ-Yağ filtresi-Hava filtresi Bakımı kendim yaptım ama aracın üzerinden söktügüm yağ filtresi daha uzundu.yeni taktıgım daha kısa.7700274177 yeni taktığım filtrenin kodu.arac kangoo 1 1.5 dci 65 hp. sizce bir sıkıntı olurmu bu konuda bilen arkadaş varmı? Aldığım yere sordum 100 hp den sonrası için bu uzun olan 8200768927 kodlu olan kullanılır dedi.herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım?

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı immortals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar internetten bakım malzemesi aldım. Yağ-Yağ filtresi-Hava filtresi Bakımı kendim yaptım ama aracın üzerinden söktügüm yağ filtresi daha uzundu.yeni taktıgım daha kısa.7700274177 yeni taktığım filtrenin kodu.arac kangoo 1 1.5 dci 65 hp. sizce bir sıkıntı olurmu bu konuda bilen arkadaş varmı? Aldığım yere sordum 100 hp den sonrası için bu uzun olan 8200768927 kodlu olan kullanılır dedi.herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım?
    Yetkili servis 1.5 dci 105 lik Kangoo için bu yağ filtresi ni verdi. Kısa filtre

Teşekkür / Beğen
    seninki orta boy.bana verilen daha kısa ama benim araç 65.

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ben de bu filtre karmaşasasını çözemedim.parçacı elinde ne varsa onu veriyor.kısa, orta ve uzun olarak 3 tip yağ filtresi var.hepsi birbirine uyuyor ama teknik bir nedeni olmalı.

Karaoqlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı immortals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seninki orta boy.bana verilen daha kısa ama benim araç 65.
    Bir iki tane online parçacıya şase numarasını yollayın veya arayarak söyleyin , hemen söylerler zaten hemde ikilemde kalmış olmazsın

Teşekkür / Beğen

Alıntı Karaoqlan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir iki tane online parçacıya şase numarasını yollayın veya arayarak söyleyin , hemen söylerler zaten hemde ikilemde kalmış olmazsın
    maninwar ın dediği gibi olur bir sıkıntı olmaz diyor aldığımyer.en kısası 100 hp ye kadar kullanılabilir diyor.Ama sonuçta parçacı ürünü satmış geri almaya kalksa okadar kargo ve uğraş olduğu için adama güvenemedim.bide arkadaşlar benzinli-dizel filtrenin farkı varmı acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)