Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CLio 4 Asr Esp kapama

okeane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

CLio 4 Asr Esp kapama

Arkadaşlar merhabalar ilk konum yazım yanlışları ve yanlış örnek olursam şimdiden affınızı dilerim clio4 hakkında bildiğim birşeyi sizlerle paylaşmak isterim
    Clio4 2015 1.5dci 75 hp aracımda
    3 yıldır internette vs araştırmama rağmen Esp Asr bunları kapıyan olamamış sigortasını çekip asr yi kapıyanlar olmuş ama hiç denemedim
    Arabamda 30-40 km hızla giderken yanlarken el frenini çekip tam gaz yaptıgımızda bütün sistemleri iptal ediyor araba 75 hp değilde 100 hp gbi hareketler yapıyor araba stop edilip dinlendirilince herşey yerine geri geliyor
    Bu şekil 2 ayda felan aracımın lastiklerini dişsiz dedeler gbi yaptım araba süper bir hale geliyor
    Ama yağmurlu havalarda felan tavsiye etmem çünkü abs fln bile devre dışı kalıyor
    Kısa süreli eğlence isteyenlere tavsiyemdir
    Herkeze iyi günler...

2. Beğeni selim_ugur liked this post
    Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    eyvah lastikler yanacak desenize

amarulas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    2016 clio da olmuyo esp yapıştırıyo arabayı yere gaz kontrolunude kesiyo rezil oldum kaç kere fıssss diye kaldı

alfredo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı okeane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar ilk konum yazım yanlışları ve yanlış örnek olursam şimdiden affınızı dilerim clio4 hakkında bildiğim birşeyi sizlerle paylaşmak isterim
    Clio4 2015 1.5dci 75 hp aracımda
    3 yıldır internette vs araştırmama rağmen Esp Asr bunları kapıyan olamamış sigortasını çekip asr yi kapıyanlar olmuş ama hiç denemedim
    Arabamda 30-40 km hızla giderken yanlarken el frenini çekip tam gaz yaptıgımızda bütün sistemleri iptal ediyor araba 75 hp değilde 100 hp gbi hareketler yapıyor araba stop edilip dinlendirilince herşey yerine geri geliyor
    Bu şekil 2 ayda felan aracımın lastiklerini dişsiz dedeler gbi yaptım araba süper bir hale geliyor
    Ama yağmurlu havalarda felan tavsiye etmem çünkü abs fln bile devre dışı kalıyor
    Kısa süreli eğlence isteyenlere tavsiyemdir
    Herkeze iyi günler...
    Aslında expertize aracı götürdüğünde motor durumuna bakmak için makineye aracı çıkartıp absyi espyi falan kapatıyorlar ama nedense nasıl yaptıklarını paylaşmıyorlar. Tanıdık exper falan varsa onlara sorulabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Alıntı amarulas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 clio da olmuyo esp yapıştırıyo arabayı yere gaz kontrolunude kesiyo rezil oldum kaç kere fıssss diye kaldı

Hadiya geçmiş olsun hocam ben elfrenini baya çok çekip yükleniyorum yanlız gaza yarım fln üzmiyeyim demiyorum

Teşekkür / Beğen

Experlere sorup öğrenmek lazım usta valla kışta geliyor şu arabayı elektronikten kurtarmak lazım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)