Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 2013 Pure Vision Led

Teşekkür / Beğen

Clio 4 2013 Pure Vision Led

Merhaba arkadaşlar ben de Clio 4 2013 model bulunmaktadır. Bu araca Clio’nun yeni far sistemi pure vision takmak istiyorum. İnternette uyumlu olduğunu gördüm ama bir de size sorayım dedim. Herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Eski gündüz farlarını çıkarmayı düşünüyorum.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı egemen_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben de Clio 4 2013 model bulunmaktadır. Bu araca Clio’nun yeni far sistemi pure vision takmak istiyorum. İnternette uyumlu olduğunu gördüm ama bir de size sorayım dedim. Herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Eski gündüz farlarını çıkarmayı düşünüyorum.
    Hocam bende yapmayi dusunuyorum yaparsaniz resimlerini fiyat bilgilerini paylasirmisiniz

Gökhan Gümüş
    gokhan3505 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    http://www.renaultfanclub.com/renaul...far-uyumu.html açılmış konu zaten var forumda bu konu ile ilgili.
    SİVAS DURDULU ORTAOKULU . I love my car. Meggy III (2012-2016) Clio IV (2016-....)

Teşekkür / Beğen
    Alıntı gokhan3505 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.renaultfanclub.com/renaul...far-uyumu.html açılmış konu zaten var forumda bu konu ile ilgili.
    Göremedim hocam, yardımcı olabilir misiniz, atabilirmisiniz konuyu

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Dolunayrfc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende yapmayi dusunuyorum yaparsaniz resimlerini fiyat bilgilerini paylasirmisiniz
    Fiyatlar çok garip. Bursa da orjinal dedikleri ürünün tanesi 900 tl, İstanbul da çıkmacı da ikisi 500 tl. Çıkma da olsa garibime gitti fiyat. Tanesini 500’den satan çıkmacılar da var.

Gökhan Gümüş
    gokhan3505 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Fiyatlar çok garip. Bursa da orjinal dedikleri ürünün tanesi 900 tl, İstanbul da çıkmacı da ikisi 500 tl. Çıkma da olsa garibime gitti fiyat. Tanesini 500’den satan çıkmacılar da var.
    ben orjinalinden yanayım hani uzun vadede kullanmayacaksanız aracı tamam gece güzel havalı gündüz de güzel yanıyor ama orjinal ikisi 1800 lira yapıo ii para. o paraya navigasyon takardım ben mesela illa harcanacaksa para.
    SİVAS DURDULU ORTAOKULU . I love my car. Meggy III (2012-2016) Clio IV (2016-....)

bigbrother - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    2 bin lira clioya verilirmi arkadaşlar : ) para sizin de bence değmez...

Teşekkür / Beğen
    Alıntı bigbrother Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 bin lira clioya verilirmi arkadaşlar : ) para sizin de bence değmez...
    clio hastası adamız ya, para verirken yüreğim burkuluyor ama bi yandan da arabayı gördükçe içim bir cız ediyor. Bu arada iki tanesini 500'e veren var ve çok garibime gitti. Orjinal mi diye sordum evet de dedi

Teşekkür / Beğen
    Alıntı gokhan3505 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben orjinalinden yanayım hani uzun vadede kullanmayacaksanız aracı tamam gece güzel havalı gündüz de güzel yanıyor ama orjinal ikisi 1800 lira yapıo ii para. o paraya navigasyon takardım ben mesela illa harcanacaksa para.
    Navigasyon var araba da İcon model ki zaten genellikle artık telefon navigasyonu kullanılıyor, bende öyle yapıyorum.

bigbrother - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Navigasyon var araba da İcon model ki zaten genellikle artık telefon navigasyonu kullanılıyor, bende öyle yapıyorum.
    Aracın kendi navigasyona 5 para etmez ne yazık ki...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)