Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane gösterge yardımı

berkayaktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Megane gösterge yardımı

Merhabalar aracımı dün aldım ancak kullanma klavuzunda bulamadığım işaretler var panelimde.

Bu işaretlerin ne anlama geldiğini bilen varsa ve aydınlatırsa çok sevinirim. İşaretleri sarı renk yuvarlak içine aldım.

http://www.imgim.com/9930incis5013216.jpg

ercan_kocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı berkayaktas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar aracımı dün aldım ancak kullanma klavuzunda bulamadığım işaretler var panelimde.

Bu işaretlerin ne anlama geldiğini bilen varsa ve aydınlatırsa çok sevinirim. İşaretleri sarı renk yuvarlak içine aldım.

http://www.imgim.com/9930incis5013216.jpg

Sol üstteki işaret aracınızın park frenine alınıp stop ettiğini, frene basarsanız motorun tekrar çalışacağını gösterir.
    Sağ üstteki işaret navigasyonun askıda veya kapalı olduğunu gösterir, normal zamanda orada kuzey istikametini görmeniz lazım.
    Sağ alttaki işaret ise o anki sürüş modunuzu gösterir.
    MEGANE IV 1.5 DCİ EDC 110 BG "Hayat 3,5 la 4 arasındadır; ya 3,5 atarsın, ya 4/4 lük yaşarsın"

3. Teşekkür berkayaktas Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni gokhan3505 liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı ercan_kocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sol üstteki işaret aracınızın park frenine alınıp stop ettiğini, frene basarsanız motorun tekrar çalışacağını gösterir.
    Sağ üstteki işaret navigasyonun askıda veya kapalı olduğunu gösterir, normal zamanda orada kuzey istikametini görmeniz lazım.
    Sağ alttaki işaret ise o anki sürüş modunuzu gösterir.
    Teşekkür ederim. Klavuzda gösterilmeyen bu ve benzeri diğer ikaz ışıklarının anlamını öğreneceğim bir döküman var mı acaba?

ercan_kocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı berkayaktas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Klavuzda gösterilmeyen bu ve benzeri diğer ikaz ışıklarının anlamını öğreneceğim bir döküman var mı acaba?
    Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız, güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Bahsettiğiniz tarz bir doküman ben de bulamadım, kullanma klavuzu ve deneyimlerime göre öğrendim bir çoğunu, sorularınız olursa beklerim. Aracınızın donanım seviyesi ve opsiyonları nelerdir.

Bir de direksiyon üzerinde çift kare şeklinde bir buton olacak sağ tarafta, o tuşa basmak suretiyle sizin sorduğunuz ekrandaki sağ üst tarafta çıkan bilgi işaret çeşidini değiştirebiliyorsunuz, yanılmıyorsam dinlediğiniz müzik parçası, aranan-arayan tlf numarası v.s. orada görünebiliyor.
    MEGANE IV 1.5 DCİ EDC 110 BG "Hayat 3,5 la 4 arasındadır; ya 3,5 atarsın, ya 4/4 lük yaşarsın"

6. Teşekkür berkayaktas Mesaja Teşekkür Etti.
    Teşekkür / Beğen

Alıntı ercan_kocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız, güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Bahsettiğiniz tarz bir doküman ben de bulamadım, kullanma klavuzu ve deneyimlerime göre öğrendim bir çoğunu, sorularınız olursa beklerim. Aracınızın donanım seviyesi ve opsiyonları nelerdir.

Bir de direksiyon üzerinde çift kare şeklinde bir buton olacak sağ tarafta, o tuşa basmak suretiyle sizin sorduğunuz ekrandaki sağ üst tarafta çıkan bilgi işaret çeşidini değiştirebiliyorsunuz, yanılmıyorsam dinlediğiniz müzik parçası, aranan-arayan tlf numarası v.s. orada görünebiliyor.
    Teşekkür ederim inşallah hepimize kazasız belasız güvenli şekilde kullanmak nasip olur.
    Megane hb icon 1.5 dCi EDC 110 bg
    Sürüş paketi, 8.7'' dokunmatik ekran ve stepne opsiyonum mevcut.
    Tekrardan teşekkürler anlamadığım biryer olursa yine danışırım size

8. Teşekkür ercan_kocak Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni ercan_kocak liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)