Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elektrik arızası

Ferit4515 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Elektrik arızası

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce kısa bi dağ yoluna girdim rampa cıkarken araç bi anda yeniden calıstrmş gbi oldu butun gostergeler aclp kapandı direksiyon stop etmis gbi sertlersdi ekrana baktm butun ısiklar yanıyo ama aracda tekleme stop etme olmadı bu ne arızası olabilir veya arıza kapıdamı

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Ferit4515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 2 gün önce kısa bi dağ yoluna girdim rampa cıkarken araç bi anda yeniden calıstrmş gbi oldu butun gostergeler aclp kapandı direksiyon stop etmis gbi sertlersdi ekrana baktm butun ısiklar yanıyo ama aracda tekleme stop etme olmadı bu ne arızası olabilir veya arıza kapıdamı
    Arıza tespit cihazı ile kontrol ettirmekte fayda var birde aracı altından kontrol ettirin zarar gören kablo soket olabilir

Taylan AYDIN karacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

yol bozuktu sanırsam sarsıntı titremeye neden olmuştur. eski bir konu vardı ayrıntıları tam hatırlayamıyorum ama durum şöyleydi. garip garip uyarı ışıkları yanıyordu arıza umulmadık bir sensör/soket kaynaklı kesik kesik temassızlık nedeniyle çıkmıştı

bilgisayara bağlatın arıza vermiyor, kablo soket bütünlüklerinde açılma filan yoksa geçici olarak benzer durum yaşanmıştır. nede olsa tüm sensörler beyine bağlı, birindeki kılçık tüm sistemi sapıttırabiliyor

........FLUENCE.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)