Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardımcı olun lütfen kafayı yiycem

Teşekkür / Beğen

Yardımcı olun lütfen kafayı yiycem

2011 renault symbol 1.4 benzinli/lpg araç marsa basınca akü iyi marş çeviriyor fakat çalışmıyor.çekerek sanayiye götürdüm elektrikçi krank okuyucu sensörünü değiştirdi 1 hafta kadar bindim sonrasında tekrar çalışmadı yine çekerek götürdüm bu sefer sensör koblosundan olabilir deyip değiştirdiler. Ve yine 15 gün kadar bindim şimdi yine çalışmıyor.renault yol yardımını çağırdım bilgisayar ile kontrol etti bir sorun yok ama çalışmıyor yakıt geliyor motora ateşleme yapıyor buji marş çeviriyor çalışmıyor yardımcı olun lütfen

Teşekkür / Beğen
    kardeşim öncelikle geçmiş olsun benimd e megane 2 vardı aynı sorunu yaşadım bi çare bulamadım sonra sattım en iyi çözüm sat gitsin

Cenk GİRAY
    cnksrp41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Enver Şencan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 renault symbol 1.4 benzinli/lpg araç marsa basınca akü iyi marş çeviriyor fakat çalışmıyor.çekerek sanayiye götürdüm elektrikçi krank okuyucu sensörünü değiştirdi 1 hafta kadar bindim sonrasında tekrar çalışmadı yine çekerek götürdüm bu sefer sensör koblosundan olabilir deyip değiştirdiler. Ve yine 15 gün kadar bindim şimdi yine çalışmıyor.renault yol yardımını çağırdım bilgisayar ile kontrol etti bir sorun yok ama çalışmıyor yakıt geliyor motora ateşleme yapıyor buji marş çeviriyor çalışmıyor yardımcı olun lütfen
    Hem yakıt olup hem ateşleme olması aracın çalışmasına yeterli. Krank sensöründe sıkıntı olsa ateşleme yapmaz
    Clio 1.2 16v icon beyaz güvercin

alpikom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

kesinlikle lpg elektirik bağlantıları ile ilgili .hepsini tek tek kontrol etsinler.muhakkak bir tanesinde temassızlık var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)