Sayfa 21 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 1118192021
Toplam 204 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 204 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yakıt geri dönüş uğultusu ve titreşimine çözüm

Teşekkür / Beğen

Alıntı hcy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basta konuyu acan ftdmrc arkadasima tesekkur ederim..paylastiginiz telefon numarasindan enver beye ulastim saolsun o da cok ilgili birisi hortumu hemen ayni gun kargoya verdi..ertesi gun elime ulasir ulasmaz hortumu degistirttim..ses tamamen kesildi..tekrarlarmi tekrarlamazmi bilmem ama su anda hic ses yok..ancak hortumu degistiren usta bu mazot hortumu degil su hortumu dedi fazla esnek ilerde sikintilar olabilir ara ara kaputu kaldir bak dikkat et dedi..bununla ilgili sorun yasayan oldumu hic
    Kardeşim 1 sene olacak neredeyse sorun yok.. güvenle kullan.

Çağlar K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı zarkof07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum seni takipteyim ben çözüm bulamadım turbo sökülecek diyorlar inşallah sen bulursun
    Hocam ben malesef bulamadim bu sesi iki tane yetkili servis iki tane ozel servisi ve sanayide gezdim cevap bu ses normal diyorlar yoktu be ses sonradan oldu dedim hayir sen yeni farketmissindir dedi forumda biri paylasmis motorun ustunden gecen turbo hortumunda gevseme varmis siktirmis gecmis birde onabaktircam artik baska birsey bulamadim sirf bu sesten dolayi saticam bu arabayi bende durum bu hocam

Teşekkür / Beğen
    Bugun aradim elinde ayni hortumdan yokmus, muadili var bunlari da veriyorum olumsuz donus olmadi dedi. Kargo rica ettim ama cikip kargo gonderemiyorum tanidiginiz varsa ankarada gelip alirsa iyi olur diyor

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Yakıt geri dönüş uğultusu ve titreşimine çözüm

Alıntı banagelensanagelsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun aradim elinde ayni hortumdan yokmus, muadili var bunlari da veriyorum olumsuz donus olmadi dedi. Kargo rica ettim ama cikip kargo gonderemiyorum tanidiginiz varsa ankarada gelip alirsa iyi olur diyor
    Muhtemelen fluence ile aynıdır. Ben kendi aracım için aldım fakat sese rağmen orijinal dişi bir ürün kullanmak istemediğim için değiştirmedim. Aldığım hortum duruyor. İsterseniz adres yazın özelden kargo ile gönderirim size. Herhangi bir ücret ödemenize gerek yok bana zaten 15 lira gibi bir fiyata aldım. Ben de bagajda duruyor kullanmak isterseniz birinin işine yarasın en azından.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)