Silecek Fiskiyesi Ayari

HuZEyfE_13

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar kolay gelsin. Araniza yeni katildim. 2013 model symbol joy var bende. Bu cam fiskiyesini ne yaptiysam ayarlayamadim. Ta arka cama kadar su atiyor. Arka cami silmeyince de nokta nokta leke kaliyor. Ufak bi sey ama sinir bozucu. Nasil ayarlanicak bilen var mi acaba

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar kolay gelsin. Araniza yeni katildim. 2013 model symbol joy var bende. Bu cam fiskiyesini ne yaptiysam ayarlayamadim. Ta arka cama kadar su atiyor. Arka cami silmeyince de nokta nokta leke kaliyor. Ufak bi sey ama sinir bozucu. Nasil ayarlanicak bilen var mi acaba

Toplu igneyi fiskiye ucuna sokup ayarlama yapabilirsiniz. Cok kucuk hareket alani var. Suyun fiskirdigi yerden igneyi biraz sokup igneden detek alarak ayarlamayi yapin ona gore hizalayin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teknik bi soru...))

emmicimm...internet explorerı aç...www.google.com veya www.google.com.tr yazan yere www.youtube.com yaz...
sonra orada arama yerine cam fiskiyesi ayarlama yaz....veya www.google.com a gir..oraya cam fiskiyesini iğne ile ayarlama yaz...videoları izle emmi...

kolay gelsin emmi sana.. ))

HuZEyfE_13

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İgne ile cok denedim başaramadım da o yüzden sordum farkli bir sey mi var diye. Yine de tesekkur ederim vakit ayirdiginiz icin. İyi forumlar

HuZEyfE_13

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teknik bi soru...))

emmicimm...internet explorerı aç...www.google.com veya www.google.com.tr yazan yere www.youtube.com yaz...
sonra orada arama yerine cam fiskiyesi ayarlama yaz....veya www.google.com a gir..oraya cam fiskiyesini iğne ile ayarlama yaz...videoları izle emmi...

kolay gelsin emmi sana.. ))

2012 aurislerde cam fiskiye ayari yok dostum. Bunda da oyle bir durum var midir diye sordum. Ama bunlar dedigin gibi teknik konular herkes bilmez :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
incelik ve sabır isteyen iş. ayarlamayı motor çalışırken yapın. stop etmiş motorla çalışanın elektrik dağılımındaki farktan dolayı tazyik değişiyor

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Igneyi icinde kirmayin dikkat bi kere ben o halti yemistim de yeni fiskiye almak zorunda kalmistim.iki kişi ayar daha kolay olur biri fışkırsın diğeri ayar yapsın.