Clio 4 2014 dizel oto park sensörü sesi

serkantuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Park sensörü sesi çok az geliyor. Bu araçtan daha önceki aracım fluenceydi park sensörü sesi gayet iyiydi. Bu clionun ses ayarı falan var mı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Park sensörü sesi çok az geliyor. Bu araçtan daha önceki aracım fluenceydi park sensörü sesi gayet iyiydi. Bu clionun ses ayarı falan var mı

Aractaki park sensoru orjinal degil ise yani aracla beraber gelmemisse ses ayari yoktur. Standart ses veriyor. Bende sonradan taktim ama acamiyorum sesini. Stok ise arac menusunu biraz karistirin ayar olabilir ama bildigim kadari ile aktif veya pasif yapilabiliyor sadece.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aractaki park sensoru orjinal degil ise yani aracla beraber gelmemisse ses ayari yoktur. Standart ses veriyor. Bende sonradan taktim ama acamiyorum sesini. Stok ise arac menusunu biraz karistirin ayar olabilir ama bildigim kadari ile aktif veya pasif yapilabiliyor sadece.

Benim fluence da orjinal ama ses ayari yok yada bulamadim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ses seviye ayarı yok rkadaşlar orijinalden bahsediyorum sadece aktif ve pasif ayarı var. direksiyonun sol tarafında

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis bi ihtimal açabilir diye düşünüyorum sesini . onun dışında gözle görülen bir ayar düğmesi yok ses açıp kapatma için.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis bi ihtimal açabilir diye düşünüyorum sesini . onun dışında gözle görülen bir ayar düğmesi yok ses açıp kapatma için.

Benimki takilirken sesi az gelirse baska duduk verelim demislerdi :)

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinalinde sesi açılmaz orjinal dediginizde ayrı bir kutu aracın beyninden bağımsız.bagaj lambasının olduğu yerin arka tarafında park sensoru hoparlörü.ordan yerinden çıkar kablosu uzandığı kadar bagajın içine felan sarkıt.sesi artıyor.dosemenin altında olduğundan sesi az çıkıyor.