Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fluence icon Dikiz aynasi (icon) 2013 110luk

Fuat sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Fluence icon Dikiz aynasi (icon) 2013 110luk

Merhaba arkadaslar forma yeni uye oldum ilk defa fluence kullanicisiyim aracimda yeni 2013 model aracimin ic dikuz aybasinda yola bakan bir sensor var ne ise yaradigini cikaramadim aldigim arkadas aracda serit takip sistemi car dedi ama nasil acildigini bilmiyorum dedi. Olabilir mi oyleyse aktiflestirmek icin ne yapmsm gerekiyor. Cok tesekkur ederim Bu arada resim cektim ama siteden paylasamadim. 😔

Reşit Karataş
    2013 Fluence dCi
    AŞiKaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Fuat sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar forma yeni uye oldum ilk defa fluence kullanicisiyim aracimda yeni 2013 model aracimin ic dikuz aybasinda yola bakan bir sensor var ne ise yaradigini cikaramadim aldigim arkadas aracda serit takip sistemi car dedi ama nasil acildigini bilmiyorum dedi. Olabilir mi oyleyse aktiflestirmek icin ne yapmsm gerekiyor. Cok tesekkur ederim Bu arada resim cektim ama siteden paylasamadim. 😔
    Far ve Yağmur Sensörüdür Şerit Takip Sistemi Flularda Yoktur...

3. Teşekkür Fuat sahin Mesaja Teşekkür Etti.
    Teşekkür / Beğen
    Merhaba abiçiğim far ve yağmur sensörü ön çama yapışık olan olarak biliyordum zaten 2adet onlar gözükmektedir. [IMG][/IMG]

Teşekkür / Beğen
    Merhaba arkadaşlar başka fikri olan arakadaşımız yok mu

Burak Yılmazer
    *Burak Yılmazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Muhtemelen yagmur sensorudur

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Fluencelerde yagmur ve far disinda sensor yok. Bu ikisinden birdir. Serit takip sistemi donanim olarak fluencede zaten yok donanim listesinde yer almiyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Beğeni Fuat sahin liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Duzeltme.. oncelikle yanlis bilgilendirme icin ozur dilerim. Megane 3 ve fluence araclarda model yillarini bilmiyorum ama serit takip uyari sistemi mevcutmus. Sadece bip bip bip seklinde uyari veriyor direksiyona bor mudahalesi yok ve yagmur ve far sensörü gibi camin dis yuzeyinde degil aracin icinde dikiz aynasinin altinda ve arkasinda kaliyor.

10. Beğeni Fuat sahin liked this post
    Aykut_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Şerit takip sistemi fluence’lerde yok. Heleki Renault Fluence için özel tasarım yapmaz. Şerit takip sistemi aynanın altında cama yapışık ekstra bir malzeme ile belli olur. Scenic 3 bazi modeller, megane sporttourer bazi modeller de bu özellik mevcut
    AG

12. Beğeni Fuat sahin liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Aykut_25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şerit takip sistemi fluence’lerde yok. Heleki Renault Fluence için özel tasarım yapmaz. Şerit takip sistemi aynanın altında cama yapışık ekstra bir malzeme ile belli olur. Scenic 3 bazi modeller, megane sporttourer bazi modeller de bu özellik mevcut
    Megane 3 kasada aynanin hemen altinda bende yok diye biliyordum ama varmis. Fluence megane her seyi ayni oldugundan yola cikarak var dedim. Ama sizin bahsettiginiz gibi cama sensorler gibi yapisik degilde iceride aynanin altinda yolu gorecek sekilde konumlandirilmis. Yani megane 3 te varsa fluence de de vardir diye dusundum. Bir cok malzemesi ayni hatta karoser disinda herseyi ayni nerdeyse.

14. Teşekkür Fuat sahin Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni Fuat sahin liked this post
    Teşekkür / Beğen

Arkadaşlar Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. İşten dolayı aracımı hafta sonları kullanabiliyorum. bu hafta sonu gidebilirsem servise soracağım. Bir şey dikkatimi çekti çevre yolunda giderken yaklaşık 120 km hızla şerit değiştirdim hız sabitleyiçi açıkken bip bip sesi uyarısı verdi. yaklaşık 5-6sn açaba hız sınırı aştığımdan mı yoksa şeritten mi bilemedim r-line vermiş olduğu uyarı sandım bir kere daha deniyeceğim. ama o paylaştığım fotagraf yagmur ve far sensörü değil kesin eminim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler